بازار پول

۱۰ شعبه موسسه اعتباری ملل برای امور بانکی نابینایان تجهیزشد

توفیق اقتصادی:موسسه اعتباری ملل در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، ۱۰ شعبه در سراسر کشور را برای انجام امور بانکی نابینایان تجهیز کرد.
به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی، این موسسه به منظور تسهیل در امور بانکی نابینایان و کم بینایان تعداد ۱۰ شعبه را به سامانه برجسته نگار و گویا که حاوی نمایشگرهای بریل با امنیت کامل می‌باشد را مجهز نمود
بر اساس ابلاغیه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر فراهم نمودن امکانات ارائه خدمات بانکی به نابینایان در بانک ها و موسسات اعتباری ،موسسه اعتباری ملل در سامانه فام نیز به عنوان اولین نرم افزار تولید رمز پویای دارای استانداردهای دسترسی پذیری برای روشندلان اقدام نموده است.
این گزارش می‌افزاید: نرم‌افزار فام که اولین نرم‌افزار پرداخت مبتنی به هوش مصنوعی در ایران می‌باشد امکان دسترسی پذیری نابینایان را پشتیبانی می‌نماید و با ورود در هر قسمت مراحل اقدامات از طریق صوت برای آنها بیان می‌شود.
نابینایان محترم می‌توانند بدون هیچ محدودیتی از تنها نرم‌افزار پویا بر اساس استانداردهای جهانی استفاده نمایند.
گفتنی است: موسسه اعتباری ملل در شعب شهدای کرج، گلستان کرمانشاه، شریعتی اهواز، ۱۷ شهریور تبریز، شیراز جنوبی تهران، میدان سلماس تهران، امیر مازندرانی ساری، جمهوری کرمان، مرکزی مشهد ومدرس بیرجند خدمات بانکی را به نابینایان ارائه می‌نماید.

نوشته های مرتبط