بازار بیمه

چشم انداز بیمه رازی در سال ۱۴۰۳;رشد نمایندگان و جذب ۴ هزار میلیارد تومان پرتفو

توفیق اقتصادی: سرپرست مدیرعامل شرکت بیمه رازی از رشد ۴۰ درصدی پرتفوی هدف این شرکت در سال ۱۴۰۳ نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: برنامه‌ اصلی شرکت در سال ۱۴۰۳ رشد نمایندگان و جذب بیش از ۴ هزار میلیارد تومان پرتفو توسط آن‌ها است.
به گزارش پایگاه  خبری توفیق اقتصادی ، اولین نشست صمیمی سرپرست مدیرعاملی بیمه رازی با نمایندگان شرکت در سال 1403 برگزار شد، در این نشست جمشید اقبالپور- سرپرست شرکت بیمه رازی، نمایندگان را محور اصلی شرکت‌های بیمه دانست و بیان کرد: فعالیت، برنامه و اهداف نمایندگان در دستیابی شرکت‌های بیمه به اهداف کلان تاثیرگذار است.
او ادامه داد: بررسی عملکرد نمایندگان در سال گذشته نشان از آن دارد که نمایندگان درجذب پرتفو آنطور که باید عمل نکرده‌اند و نمایندگان باید بتوانند سهم 50 درصدی از پرتفوی شرکت بیمه رازی را از آن خود کنند.
 سرپرست مدیرعاملی شرکت بیمه رازی، با تاکید بر اینکه مالک اصلی شرکت‌های بیمه، نمایندگان و کارمندان آن هستند، گفت: رشد نمایندگان، رشد شرکت را به همراه دارد، از این رو جلسات منظم به صورت ماهانه با نمایندگان در راستای رشد و ارتقاء نمایندگان و شرکت برگزار خواهد شد.
اقبالپور یادآور شد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های سالجاری شرکت بیمه رازی توسعه کمی و کیفی نمایندگان و شعب شرکت است که اولویت رشد و توسعه کیفی نمایندگان در اولویت نخست قرار دارد.
او از نمایندگان درخواست کرد، تنها به فکر جذب پرتفو و فروش بیمه نامه نباشند و بررسی ریسک و کنترل ضریب خسارت انواع بیمه نامه را با جدیت پیگیری کنند.
سرپرست مدیر عاملی شرکت بیمه رازی در انتها از رشد 40 درصدی پرتفوی هدف شرکت بیمه رازی در سال 1403 نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: در سال 1403 پرتفوی مورد هدف شرکت بیمه رازی 8 هزار و 500 میلیارد تومان است که باید 50 درصد این پرتفو از سوی نمایندگان جذب شود و شرکت با قدرت از نمایندگان فعال حمایت خواهد کرد.

نوشته های مرتبط