بازار بیمه

پیام تبریک مدیرعامل بیمه پارسیان به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان و سال نو

توفیق اقتصادی:هادی اویار حسین مدیرعامل بیمه پارسیان به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان و سال نو پیام تبریک گفت.
به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی،متن پیام بدین شرح است:
یا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ
با فرا رسیدن فصل بهار و نزدیک شدن به ایام نوروز، شکوفایی طبیعت و آغازی دوباره در تار و پود هستی را شاهد هستیم. گویی خداوند متعال با قدرت لایزال خود، بار دیگر به ما یادآور می‌شود که توان نو شدن و رشد در ذات هر موجودی نهفته است.
نوروز این عید باستانی همزمانی مبارک آن با ماه بهار قرآن، فرصتی مغتنم برای تجدید قوا و آغاز سفری پربار و پربرکت در سالی جدید است. سالی که با همدلی و تلاش بی‌وقفه شما عزیزان، نویدبخش رشد و تعالی هرچه بیشتر شرکت معظم پارسیان خواهد بود.
در سالی که گذشت، شاهد افتخارآفرینی‌های بی‌نظیر شما در مسیر توسعه و نوآوری بودیم که همگی نشان از عزم راسخ و تعهد شما به سازمان است. امید است در سال جدید، با همدلی و همکاری یکدیگر، شاهد شکوفایی هرچه بیشتر شرکت بیمه پارسیان باشیم و در سایه الطاف حق تعالی، سربلند و سعادتمند گام برداریم.
بدینوسیله ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک و پرفیض رمضان، عید نوروز و سال نو به تمامی اعضای خانواده مجموعه معظم پارسیان، سالی سرشار از رشد و تعالی و ارتقاء هرچه بیشتر جایگاه این مجموعه توانمند در کشورمان آرزومندم.
هادی اویار حسین
نایب رییس هیأت مدیره و مدیر عامل بیمه پارسیان

 

نوشته های مرتبط