بازار بیمه

پژمان سیروس دبیر اول کارگروه مبارزه با پولشویی سندیکای بیمه گران ایران شد

توفیق اقتصادی:پژمان سیروس، مدیر مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم شرکت بیمه سامان به انتخاب اعضا، به عنوان دبیر اول کارگروه مبارزه با پولشویی سندیکای بیمه گران ایران انتخاب شد.
به گزارش پایگاه  خبری توفیق اقتصادی، سندیکای بیمه گران ایران یک نهاد صنفی با عضویت 40 شرکت بیمه‌ای کشور است و دارای 18 کارگروه تخصصی است که هرکدام از آنها دارای دو دبیر بوده و با نظراعضای کارگروه ها انتخاب می شوند.
درهمین راستا روز  31 اردیبهشت ماه سالجاری، انتخابات کارگروه‌های تخصصی سندیکای بیمه گران ایران به صورت آنلاین برگزار شد.
درنتیجه این انتخابات، پژمان سیروس، مدیر مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم شرکت بیمه سامان به عنوان دبیر اول کارگروه مبارزه با پولشویی سندیکای بیمه گران ایران انتخاب شد.
به‌تازگی عملکرد پژمان سیروس، مدیر مبارزه با پول‌شویی و تامین مالی تروریسم شرکت بیمه سامان از سوی هادی خانی، معاون وزیر و رئیس و دبیر شورای عالی مقابله و پیشگیری از جرائم پولشویی و تامین مالی تروریسم مورد تقدیر قرار گرفت.
شرکت بیمه سامان به عنوان اولین شرکت بیمه، نسبت به اجرای قانون و ایجاد مدیریت مبارزه با پولشویی، اقدام کرد و در اولین  مرحله  از بازدیدهای دوره ای مرکز اطلاعات مالی، به عنوان شرکت پیشرو انتخاب  و نتیجه آن طی گزارش کاملی با رتبه بالا  ارزیابی شد که  این موضوع منجر به تقدیر و تشکر  از مجموعه  بیمه سامان شد.
Bookmark and Share
» ارسال نظر

نوشته های مرتبط