بازار بیمه

همکاری بیمه البرز و گروه مالی نماد غدیر

توفیق اقتصادی:مدیران عامل شرکت بیمه البرز و گروه مالی نماد غدیر دیدار و در زمینه گسترش همکاری های دو جانبه در زمینه‌های سرمایه‌گذاری، بیمه و فناوری اطلاعات گفت و گو کردند.
به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی، در جلسه‌ای که با هدف آشنایی و فراهم آوردن بستری مناسب برای امضای توافق نامه چند جانبه بین شرکت بیمه البرز و گروه مالی نماد غدیر برگزار شد، موسی رضایی مدیرعامل شرکت بیمه البرز با تاکید بر توانگری و خوشنامی بیمه البرز این شرکت را در هوشمند سازی صنعت بیمه کشور پیشرو دانست و گفت: بیمه البرز رتبه اول انفورماتیک و استفاده از فناوری اطلاعات را در بین شرکت های بیمه دارد و با بهره مندی از آن تا پایان سال جاری تمامی فرآیندهای بیمه گری بیمه البرز اعم از صدور و پرداخت خسارت هوشمندسازی خواهد شد.
همچنین در این نشست حمیدرضا علیزاده محب، معاونت مالی و اقتصادی بیمه البرز با ابراز خرسندی از همکاری های فی مابین دو شرکت به ویژه در طرح بیمه شوکا، گفت: هدف ما از اجرای طرح شوکا افزایش نفوذ بیمه های عمر در صنعت بیمه است و در تلاشیم جذابیت این طرح را افزایش دهیم.
میلاد فروغی، مدیرعامل گروه مالی نماد غدیر نیز تاکید کرد: برای اجرای هر چه بهتر طرح شوکا با تمام امکانات در حوزه‌های سرمایه‌گذاری، بیمه و فناوری اطلاعات و ارتباطات با بیمه البرز همکاری خواهیم کرد.

نوشته های مرتبط