بازار پول

مدیرعامل بانک رفاه “مدیر حامی روابط عمومی” معرفی شد 

توفیق اقتصادی:نخستین جشنواره ملی امتداد که با هدف شناسایی و تجلیل از روابط‌عمومی‌های برتر وزارت تعاون، کار و اجتماعی برگزار شد، با درخشش روابط‌عمومی‌ بانک رفاه کارگران به پایان رسید.
به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی ، در مراسم پایانی این جشنواره که روز شنبه 28 بهمن ماه با حضور رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت برگزار شد، روابط عمومی بانک رفاه موفق به کسب مقام اول در بخش‌های “انتشارات و تبلیغات” و “پویش رسانه‌ای و تبلیغاتی” و مقام دوم در بخش‌های “سایت و زیرپورتال”، “چند رسانه‌ای” و “شبکه‌های اجتماعی” شد.
بر اساس این گزارش، به پاس تلاش‌های ارزنده و خدمات شایسته در حمایت همه‌جانبه از فعالیت‌های روابط عمومی به‌ویژه در عرصه‌های اطلاع‌رسانی، پاسخگویی به مردم، جهاد تبیین، ارتقای بینش جامعه و تحقق اهداف دولت مردمی سیزدهم، دکتر اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران نیز به عنوان “مدیر حامی روابط عمومی” معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.
شایان ذکر است، نخستین دوره جشنواره ملّی امتداد با شعار «امتداد خدمت، انعکاس حقیقت» در سه بخش روابط‌عمومی تمامی دستگاه‌های تابعه، روابط‌عمومی ادارات‌کل اجرایی استانی و روابط‌عمومی شرکت‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار ‌شد.
این جشنواره با هدف شناسایی و معرفی روابط‌عمومی‌های فعال، خلاق، موفق و مؤثر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ایجاد انگیزه و بسترسازی رقابت سالم و سازنده، هم‌افزایی، هم‌اندیشی و تبادل تجارب کارشناسان و مدیران روابط‌عمومی‌ها و افزایش میزان اثربخشی فعالیت‌ها و برنامه‌های روابط‌عمومی‌ها و کمک به تولید، تأمین و ارائه محتوای با کیفیت برگزار ‌شد.
گفتنی است، در نخستین دوره جشنواره روابط‌عمومی‌های برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، برترین‌های حوزه عکس، چند‌رسانه‌ای(تیزر، کلیپ و موشن‌گرافیک)، اقلام انتشاراتی و تبلیغاتی(پوستر، بنر، بیلبورد، اینفوگرافیک، بروشور، کتاب، نشریه، بولتن داخلی و ویژه‌نامه)، تولید محتوای رسانه‌ای‌(خبر، یادداشت، گفت‌وگو، گزارش)، وب‌سایت/ زیرپورتال، شبکه‌های اجتماعی، پویش رسانه‌ای و تبلیغاتی، پاسخگویی رسانه‌ای، پیوست رسانه‌ای، مستندسازی رویداد و مدیر حامی روابط عمومی معرفی و تقدیر شدند.

نوشته های مرتبط