بازار سرمایه

عرضه عمومی صکوک مرابحه ۱۰۰ میلیارد تومانی در فرابورس

توفیق اقتصادی:با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، عرضه عمومی صکوک مرابحه به ارزش ۱۰۰ میلیارد تومان در فرابورس، عملیاتی می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی(ایستانیوز) ، با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک مرابحه شرکت تولیدیطب پلاستیک نوین (سهامی خاص) به مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان از طریق فرابورس از روز شنبه مورخ ۲۸/۱۱/۱۴۰۲ به مدت سه روز کاری در نماد طب نوین۰۶ عرضه عمومی خواهد شد.
بر اساس این گزارش، صکوک مرابحه شرکت تولیدی طب پلاستیک نوین به ارزش ۱۰۰میلیارد تومان جهت تامین سرمایه در گردش به منظور خرید مواد اولیه از طریق فرابورس ایران عرضه می‌شود.
افزون بر این، این اوراق ۴ ساله و با نرخ ۲۳ درصد است که اقساط آن هر سه ماه یک‌بار از طریق شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه پرداخت می‌شود.
گفتنی است، صکوک مرابحه مذکور از طریق شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن به عنوان عامل فروش و با استفاده از خدمات شرکت تامین سرمایه دماوندبه عنوان متعهد پذیره‌نویس و بازارگردان توسط شرکت واسط مالیمرداد چهارم (با مسئولیت محدود) منتشر خواهد شد. ضامن پرداخت مبلغ اصل و اقساط این اوراق نیز بانک صنعت و معدن است.

نوشته های مرتبط