نیم نگاه

صعود یا سقوط بیت کوین؟

توفیق اقتصادی: یک تحلیلگر کریپتو در پست اخیر خود گفت که قیمت بیت‌کوین، بزرگترین ارز دیجیتال جهان در آستانه یک روند صعودی بالقوه یا سقوط بسیار بدتر است.
به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی، به گفته مایلز دویچر، عملکرد قیمت بیت‌کوین در چند روز آینده روندی را که توکن دنبال خواهد کرد، تعیین می‌کند.
شایان ذکر است، این تحلیلگر گفت که بازار نزولی فعلی طولانی‌ترین بازار کاهشی بوده و در مجموع ۴۹۰ روز به طول انجامیده که آن را به یکی از بدترین کاهش‌ها تبدیل کرده است.
در حالی که بیت‌کوین خود را در برابر فشارهای فروش حفظ کرده است اما این توکن در ماه آگوست امسال تسلیم و به کاتالیزوری برای فروش گسترده‌تر بازار تبدیل شد.
به گفته کریپتو بانتر، تجزیه و تحلیل نمودار بیت‌کوین نشان می‌دهد که هنوز قیمت پایین ۱۶ هزار دلاری امکان‌پذیر است.
با این حال، اگر کریپتو بتواند سطح پشتیبانی کلیدی ۲۴هزار دلاری خود را حفظ کند، این احتمال کاهش می‌یابد.
علیرغم فروش اخیر، این تحلیلگر بر پذیرش جهانی رو به رشد بیت‌کوین تاکید کرد. وی اشاره کرد که تراکنش‌های سریع و کارمزدهای پایین از جمله مواردی است که شبکه بیت‌کوین را جذاب کرده است.
این تحلیلگر می‌گوید که تایید صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) در ایالات‌متحده می‌تواند عملکرد توکن را تقویت کند.
چندین بررسی در مورد این صندوق قرار است در هفته اول سپتامبر انجام شود که به گفته تحلیلگران ممکن است تا سال آینده به تعویق بیفتد.
وی همچنین علاقه سازمانی فزاینده به بیت‌کوین را به‌عنوان مدرکی بر پذیرش جهانی آن ذکر کرد و می‌گوید که بلک راک در حال حاضر سهامدار عمده چهار شرکت از پنج شرکت بزرگ استخراج بیت‌کوین در جهان است.
با این حال، کریپتو بانتر افزود که افزایش قیمت توکن به معنای پایان بازار نزولی طولانی‌مدت نیست.

نوشته های مرتبط