بازار سرمایه

سود بهمن ماه صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر واریز شد

توفیق اقتصادی:سود دوره بهمن ماه ۱۴۰۲صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر واریز شد.
به گزارش پایگاه  خبری توفیق اقتصادی ، سود روزشمار منتهی به دوره ی بهمن ماه 1402 صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر برای دوره ماندگاری یک ماه کامل، معادل 23.1درصد با نرخ سود موثر سالانه معادل25.7درصد  به حساب سرمایه گذاران واریز شد.
صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر به صورت ماهانه و در اولین روز کاری هر ماه اقدام به پرداخت سود به سرمایه گذاران خود می نماید . از آنجاییکه بیش از 70 درصد دارایی های صندوق در سپرده های بانکی و اوراق بهادار با درآمد ثابت سرمایه گذاری گردیده است لذا قابلیت نقد شوندگی این صندوق بسیار بالاست.
همچنین مهمترین مزیت این صندوق، ضمانت نقدشوندگی به وسیله بانک شهر است و وجود این ضمانت خود دلیلی بر امنیت سرمایه گذاری در این صندوق می باشد.
صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر از مهرماه سال 90 تاسیس شده و در حال حاضر با دارایی تحت مدیریت بیش از 55همت به مدیریت تامین سرمایه تمدن فعالیت می نماید. نوع این صندوق، درآمد ثابت و با پیش بینی سود می‌باشد که سود آن به صورت روزشمار محاسبه و در دوره‌های ماهانه بدون نرخ شکست و معاف از مالیات  به صاحبان واحدهای سرمایه‌گذاری پرداخت می‌گردد.
 برای سرمایه‌گذاری در صندوق‌ گنجینه زرین شهر، سرمایه گذاران می‌توانند به یکی از دو روش حضوری با مراجعه شعب سوپر مارکت مالی آی بی شاپ و یا آنلاین از بستر اولین مرکز سرمایه گذاری آنلاین کشور« آی بی شاپ »اقدام نمایند. بهترین شایان ذکر است بهترین زمان جهت سرمایه‌گذاری در صندوق گنجینه زرین شهر اوایل هر ماه می باشد .

نوشته های مرتبط