بازار بیمه

زمان پرداخت سود سهام سهامداران بیمه نوین اعلام شد

توفیق اقتصادی: شرکت بیمه نوین در اطلاعیه ای، زمان پرداخت سود سهام سهامداران را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه  خبری توفیق اقتصادی، شرکت بیمه نوین که با نماد نوین و سرمایه 5.000 میلیارد ریال در بازار سرمایه کشور فعال است، در راستای اجرای ماده 12 دستورالعمل افشای اطلاعات شرکت های پذیرفته شده در سازمان بورس و اوراق بهادار، زمان بندی پرداخت سود سهام این شرکت در سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 1401 را تشریح کرد.
بر اساس این گزارش، سهامداران حقیقی دارای کد سجام سوم مردادماه  1402، سهامداران حقیقی بدون کد سجام 15 مردادماه 1402، صندوق ها و سبدهای سرمایه گذاری دارای کد سجام سوم مردادماه 1402، صندوق ها و سبدهای سرمایه گذاری بدون کد سجام 15 مردادماه 1402 و سایر سهامداران حقوقی ظرف مدت قانونی سود سهام بیمه نوین را دریافت خواهند کرد.
در عین حال، در راستای بند م تبصره 5 قانون بودجه 1401 کل کشور، سود تقسیمی مجمع عمومی عادی سالیانه با همکاری شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه و از طریق سامانه جامع اطلاعات مشتریان(سجام) به سهامداران پرداخت خواهد شد.
شرکت بیمه نوین از سهامدارانی که ثبت نام خود را در سامانه سجام نهایی نکرده اند درخواست کرده است تا هرچه سریع تر نسبت به ثبت نام یا تکمیل مشخصات در سامانه یادشده اقدام کنند و سهامدارانی که امکان ثبت نام در این سامانه را ندارند نیز می توانند از اول تا 31 تیرماه امسال با تکمیل فرم مربوطه، شماره حساب خود را برای واریز سود اعلام کنند.

نوشته های مرتبط