بازار پول

رونمایی از طرح الماسان بانک توسعه‌ صادرات

توفیق اقتصادی:همزمان با نخستین روز از پنجمین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت نفت، گاز ، پتروشیمی و پالایش از طرح الماسان بانک توسعه‌ صادرات ایران رونمایی شد.
به گزارش پایگاه  خبری توفیق اقتصادی، این برنامه با حضور مرادی نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس‌ شورای اسلامی، ادیانی معاون تقنینی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری، عاشوری دبیر انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت و جمعی از مدیران ارشد صنعت نفت و بانک توسعه صادرات ایران برگزارشد.
دکتر خانی مدیر عامل بانک در این آیین، با تشریح زوایای طرح الماسان گفت ؛ بانک توسعه صادرات به عنوان اگزیم بانک کشور به همراه شرکت‌های تابعه خود در عرصه تولید، صادرات و واردات و در چارچوب اهداف کلان اقتصادی کشور در افرایش مبادلات و تراز تجاری کشورایفای نفش می کند و این طرح با تجمیع خدمات بانک به مشتریان ارائه خواهد شد.
گفتنی است طرح الماسان شامل تسهیلات ارزی، حد خرید دین، مرابحه واردات کالا، سرمایه درگردش ریالی، سقف انواع ضمانتنامه، انتشار اوراق ویژه سپرده سرمایه گذاری عام و مالی اسلامی در سامانه سیما، سقف تعهد ارائه برگ سبز گمرکی و تسهیلات اعتبار خریدار است که به مشتریان ارائه می شود.

نوشته های مرتبط