بازار بیمه

روند روبه رشد صدور بیمه های تخصصی بیمه اتکایی ایران‌معین

توفیق اقتصادی:بیمه اتکایی ایران‌معین با تغییر مأموریت از صدور بیمه‌های مستقیم به تخصصی اتکایی توانست طی دو سال اخیر در عرصه بیمه‌گری اتکایی روند رو به رشدی را رقم زند.
به گزارش پایگاه خبری پایگاه خبری توفیق اقتصادی ،  در این باره عضو هیئت مدیره و سرپرست بیمه اتکایی ایران‌معین از تحقق کل حق بیمه قبولی اتکایی سال گذشته در 7 ماهه نخست سال‌ جاری خبرداد.
اعظم هنردوست با اشاره به اینکه این شرکت در میان 6 شرکت اتکایی، در رشته‌های تخصصی به استثناء درمان، زندگی و ثالث دارای بالاترین پرتفوی قبولی است؛ افزود: بیمه اتکایی ایران معین در سایه مدیریت بهینه و کارآمد، ترکیب پرتفوی مناسبی بین قبولی های اتکایی از نوع موردی و قراردادی دارد.
 وی رشد203 درصدی حق بیمه تولیدی تا انتهای مهرماه سال جاری نسبت به مدت مشابه را نقطه اتکاء این شرکت اتکایی برشمرده و اظهار داشت: بی شک رسیدن به چنین رشد قابل توجهی در بازار محدود اتکایی، ارزشمند بوده و نشان از پویایی و ریل‌گذاری درست مأموریت جدید دارد.
 هنردوست سرمایه12،500 میلیارد ریالی بیمه اتکایی ایران معین را دیگر نقطه اتکای این شرکت عنوان کرده و گفت: به دنبال تحقق تصمیم مهم افزایش سرمایه، عنوان بزرگترین شرکت اتکایی از منظر سرمایه ثبتی به نام بیمه اتکایی ایران‌معین رقم خورد که این امر مزیت‌های متعددی از جمله افزایش ظرفیت نگهداری اتکایی و افزایش پرتفوی سرمایه‌گذاری بر اساس حد نصاب‌های آئین نامه سرمایه‌گذاری بیمه مرکزی را ایجاد کرد.
 عضو هیئت مدیره و سرپرست بیمه اتکایی ایران‌معین همچنین حفظ نسبت خسارت پایین در سایه ارزیابی درست و اصولی ریسک را مزیت عملکردی دانسته و افزود: وجود متخصصان جوان، با تجربه و دارای مهارت حرفه‌ای موجب شده تعامل با شرکت‌ها و مجموعه‌های مرتبط با سرعت و دقت انجام شود.
 هنردوست ضمن اطمینان نسبت به تحقق بودجه پیش بینی شده، اظهار امیدواری کرد با استقرار و به تبع راهبری اعضای جدید هیئت مدیره، وجود کارکنان توانمند و حمایت سهامداران، آینده این شرکت خوشنام همانند گذشته آن موفق و درخشان بوده و روند رشد رقم خورده، ادامه داشته باشد.

نوشته های مرتبط