بازار بیمه

رشد 61 درصدی فروش بیمه کوثر

توفیق اقتصادی:فروش شرکت بیمه کوثر در شش ماهه نخست سال ۱۴۰۲ با ۶۱ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ۶۷ هزار و ۶۷ میلیارد ریال رسید.
 به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی و اعلام معاون برنامه ریزی و نوآوری شرکت، این تولید حق بیمه با ترکیب فروش 86.3 درصدی در رشته های غیرزندگی و 13.7 درصدی در رشته زندگی محقق شده و فروش رشته عمر و سرمایه گذاری در شش ماهه سال 1402 نسبت به سال گذشته 32 درصد رشد داشته است.
 مسعود طاهری وسیه سری عنوان نمود در طی این دوره رشته های کشتی، درمان، انرژی و بدنه نسبت ‌به مدت مشابه سال گذشته بیشترین درصد رشد فروش را میان رشته های بیمه ای داشته‌اند.
وی با بیان اینکه بیمه کوثر با ثبت نسبت خسارت 49 درصد در شش ماهه 1402، مبلغ 32 هزار و 787 میلیارد ریال خسارت به بیمه گذاران پرداخت کرده است، خاطر نشان کرد: در این بخش، سهم رشته‌های غیرزندگی 88.5 درصد و بیمه‌های زندگی 11.5 درصد از کل خسارت های پرداختی بوده است.
ایشان در پایان افزود با اتخاذ ترکیب مناسب فروش و مدیریت ریسک و با همت و تلاش معاونان، مدیران و کارکنان در ستاد و سرپرستی‌ها و نیز نمایندگان حقیقی و حقوقی این عملکرد تحقق یافته است.

نوشته های مرتبط