بازار بیمه

رشد 58 درصدی بیمه پارسیان در سال ۱۴۰۲

توفیق اقتصادی :بیمه پارسیان سال ۱۴۰۲ را با رشد ۵۸ درصدی پشت سر گذاشت.
به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی، این شرکت در سال 1402 با عملکردی چشمگیر، رشدی 58 درصدی در حق بیمه تولیدی را تجربه کرد و به رقمی بیش از 123هزار میلیارد ریال دست یافت.
براساس این گزارش، این رشد در اکثر حق بیمه های صادره در رشته‌های مختلف بیمه‌ای و همچنین افزایش قابل توجهی در تعداد بیمه‌نامه‌های صادره نسبت به سال قبل همراه بوده است. از عوامل موثر در رسیدن به این موفقیت و روند رو به رشد آمار عملکرد شرکت بیمه پارسیان، ترکیب مناسب پرتفوی، سبد بهینه و مدیریت ریسک این شرکت می باشد که با هدف گذاری صحیح و برنامه ریزی دقیق در ابتدای سال 1402 محقق گردید و در پایان سال نتایج بسیار مطلوبی از لحاظ فروش و سود آوری برای شرکت به ارمغان آورد. همچنین از دیگر عوامل تاثیرگذار می‌توان به تنوع خدمات، نوآوری در ارایه محصولات بیمه‌ای، توسعه شبکه فروش و افزایش رضایت مشتریان اشاره کرد.
بیمه پارسیان با اتکا به تجربه و تخصص خود، در نظر دارد با هدف گذاری و برنامه ریزی مناسب در سال جاری ضمن حفظ و ارتقای جایگاه خود در سطح اول توانگری مالی همچنان به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت بیمه کشور در مسیر رشد و ترقی گام بردارد.

نوشته های مرتبط