بازار پول

ذوب آهن اصفهان سهامدار بانک رفاه کارگران است

توفیق اقتصادی :مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان از آمادگی این شرکت برای توسعه همکاری ها با بانک رفاه کارگران خبر داد.
 به گزارش پایگاه  خبری توفیق اقتصادی ، مهندس مهدی کوهی با بیان اینکه 58 درصد سهام ذوب آهن اصفهان متعلق به سازمان تامین اجتماعی است و این سازمان سهامدار بانک رفاه کارگران هم است، گفت: ما به عنوان مشتری بزرگ بانک رفاه کارگران افتخار داریم که گردش مالی ما چه در بخش ارزی و چه در بخش ریالی در این بانک است و از همه حمایت‌ها و همیاری‌هایشان متشکریم.
وی افزود: ما علاقه مندیم که توسعه همکاری خود با بانک رفاه کارگران را تا سقفی اعتباری که بانک مرکزی اجازه می‌دهد، داشته باشیم.
مهندس کوهی در ادامه با تاکید بر اینکه سازمان تامین اجتماعی متعلق به شریف‌ترین قشر جامعه کشور است که حق بیمه می‌پردازند، گفت: گردش مالی‌ای که صورت می‌گیرد متعلق به بازنشستگان شریفی است که بیش از سی سال کار می‌کنند و بیمه خود را به سازمان تامین اجتماعی می‌پردازند تا در دوره بازنشستگی با خیال راحت بتوانند از مستمری‌های تامین اجتماعی و منافع بانک رفاه بهره مند بشوند.
وی در خاتمه با اعلام آمادگی برای گسترش همکاری ها با بانک رفاه کارگران ابراز امیدواری کرد شرکت ذوب اصفهان بتواند به سهم خود نقش شایسته ای در راستای بهبود وضعیت رفاه و معیشت بازنشستگان کشور ایفا کند.

نوشته های مرتبط