بازار بیمه

دوم اسفند مجمع بیمه آسیا برگزار می شود

توفیق اقتصادی: شرکت بیمه آسیا برای تطابق اساسنامه خود با نمونه اساسنامه سازمان بورس روز دوم اسفندماه امسال به مجمع می نشیند.
به گزارش پایگاه  خبری توفیق اقتصادی، هیات مدیره شرکت بیمه آسیا که با نماد آسیا و سرمایه 31.000 میلیارد ریال از شرکت های بیمه فعال در بازار سرمایه کشور است، از سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت کرد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 10 صبح روز چهارشنبه دوم اسفندماه در سالن اجتماعات ساختمان شماره یک بیمه آسیا  به نشانی تهران، خیابان سپهبد قرنی، تقاطع خیابان آیت اله طالقانی، ضلع شمال غربی تقاطع، شماره 94 برگزار می شود شرکت کنند.
تطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس و اصلاح اساسنامه طبق نمونه ابلاغی بیمه مرکزی دستورات جلسه مجمع بیمه آسیا خواهد بود.
سهامداران حقیقی بیمه آسیا می توانند شخصاً یا از طریق وکیل (با ارائه وکالتنامه رسمی) و نمایندگان سهامداران حقوقی با ارائه مدرک وکالت (اعم از عادی یا رسمی) یا نمایندگی با امضای صاحبان امضای مجاز شخص حقوقی (ارائه تصویر آخرین روزنامه رسمی) با ارائه اصل کارت ملی قبل از شروع مجمع به محل برگزاری مجمع مراجعه کنند.
 همچنین امکان مشاهده آنلاین این مجمع از طریق پایگاه اطلاع رسانی شرکت بیمه آسیا به نشانی www.bimehasia.com بخش خدمات الکترونیک (پخش زنده مجمع عمومی) فراهم شده است و سهامداران می توانند سوالات خود را به صورت پیامک به شماره 09335052324 ارسال کنند.

نوشته های مرتبط