بازار سرمایه

دریافت مبلغی بابت خدمات سهام عدالت غیر قانونی است

توفیق اقتصادی:دستیار ویژه رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت گفت: در خصوص بحث جاماندگان سهام عدالت در حال حاضر هیچ گونه ثبت نامی برای مشمولان جدید وجود ندارد.
به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی، مهدی حاجی‌وند، دستیار ویژه و مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت گفت: در خصوص بحث جاماندگان سهام عدالت در حال حاضر هیچ گونه ثبت نامی برای مشمولان جدید وجود ندارد.
او در خصوص آخرین جزئیات اعطای سهام‌عدالت به جاماندگان می‌گوید: در خصوص اعطای سهام‌عدالت و آخرین جزئیات آن به گفته‌های وزیر امور اقتصاد استناد می‌کنیم که مطرح شد پیشنهاد اعطای سهام عدالت به مشمولان جدید به هیات دولت ارائه شده و درصورت موافقت اقداماتی شکل خواهد گرفت.
دریافت مبلغی بابت خدمات سهام عدالت غیر قانونی است
در ادامه دستیار ویژه و مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام‌عدالت بیان کرد: باتوجه به نکات مطرح شده دریافت هرگونه مبلغی بابت هر خدمتی در خصوص سهام‌عدالت کاملا غیر قانونی است و هیچ ثبت‌نامی برای اعطای سهام‌عدالت به مشمولان جدید در حال حاضر وجود ندارد و امیدواریم که افراد به این نکات توجه کافی را داشته باشند تا فریب نخوردند.
او در نهایت مطرح کرد: اگر بنا باشد برای اعطای سهام‌عدالت به مشمولان جدید اقدامی صورت گیرد حتما توسط وزیر اقتصاد و مراجع ذی‌ربط اطلاع‌رسانی و مراحل و اقدامات مورد نیاز آن اعلام خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران

نوشته های مرتبط