بازار بیمه

درخشش بیمه آسیا با بالاترین شفافیت مالی و فنی در صنعت بیمه

توفیق اقتصادی: مدیرعامل بیمه آسیا در جمع مدیران این شرکت، بر شناسایی و به کارگیری نیروی های انسانی متخصص و با تجربه تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی ، در نشست مدیران بیمه آسیا، مسعود بادین، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در سخنانی، گفت: بیمه آسیا در حال حاضر در صنعت بیمه در وضعیت مطلوبی از لحاظ عملکرد فنی و توانمندی مالی قرار دارد و به عنوان یکی از شاخص های ارزشمند، از بالاترین شفافیت مالی و فنی  در صنعت بیمه در سال های اخیر برخوردار است.
وی با تصریح مدیریت و کنترل جدی در پرداخت خسارت ها، افزود: پرداخت خسارت به حق و در زمان مقرر، یکی از مهم ترین وظایف و ویژگی های هر شرکت بیمه است و در همین راستا، بیمه آسیا با برخورداری از این ویژگی ارزشمند، توانسته است همواره در پرداخت خسارت به مردم و بیمه گذاران در سراسر کشور ، به خوبی و به موقع عمل کند .
نایب رییس هیأت مدیره بیمه آسیا ادامه داد: موفقیت بیمه آسیا در عملکرد بیمه ای از آنجا ناشی می شود که ما همواره آموزش را مورد تاکید قرار داده ایم و ضروری است در کنار آموزش حضوری، از ظرفیت های فضای مجازی نیز برای آموزش غیر حضوری بهره برداری کنیم.
مسعود بادین در ادامه این نشست، با اشاره به  شناسایی و بهره مندی شایسته از نیروهای متخصص و با تجربه، موضوع وصول مطالبات، نگاه ویژه به فروش بیمه های خرد، اولویت فروش بیمه های زندگی و عمر و پس انداز و طراحی بیمه نامه های جدید را مورد تأکید قرار داد.
گفتنی است، نشست شورای مدیران بیمه آسیا با حضور سید مهدی صادقی و فرامرز خجیر اعضای هیات مدیره، معاونین مدیرعامل، مدیران، مشاوران و نمایندگان مدیرعامل، در سالن اجتماعات ساختمان شماره هفت بیمه آسیا برگزار شد.
در این نشست همچنین معاونان مدیرعامل و تنی چند از مدیران مستقل، در ارتباط با فرایندها و فعالیت های شرکت در هشت ماهه سال جاری و برنامه های آتی تا پایان سال، گزارش هایی ارائه دادند.

نوشته های مرتبط