بازار سرمایه

درآمد تسهیلات اعطایی وتجارت از مرابحه

توفیق اقتصادی:عمده‌ترین درآمد بانک تجارت در آبان ماه از «مرابحه» و مبلغ به ثبت رسیده در این بخش برابر با ۳ هزار و ۶ میلیارد تومان بود.

به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی،بانک تجارت با سرمایه ثبت شده ۲۲ هزار و ۳۹۳ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۵۲ هزار و ۶۸۹ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آبان ماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد توانست از بخش‌های تسهیلات اعطایی، سپرده‌گذاری، اوراق بدهی، سرمایه‌گذاری‌ها و کارمزد درآمد کسب کند.

مرابحه درآمدزا‌ترین بخش از تسهیلات اعطایی

بانک تجارت ایران در هشتمین ماه از سال جاری از بخش تسهیلات اعطایی خود به درآمد ۵ هزار و ۸۹۵ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. میزان درآمدی که این بانک در آبان ماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد کاهش را نسبت به ماه گذشته و ۳۱ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این بانک در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۴۵ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

مرابحه درآمدزا‌ترین بخش از تسهیلات اعطایی

عمده‌ترین درآمد “وتجارت” در آبان‌ماه متعلق به «مرابحه» و مبلغ به ثبت رسیده در این بخش برابر با ۳ هزار و ۶ میلیارد تومان بود. درآمدی که بانک تجارت از بخش «مرابحه» به همراه داشت ۵۱ درصد از کل درآمد‌های شناسایی‌شده در آبان‌ماه را به خود اختصاص داد. از دیگر بخش‌های درآمدزا از قسمت تسهیلات اعطایی می‌توان به «مشارکت مدنی» و «فروش اقساطی» با ۷۹۴ و ۷۲۲ میلیارد تومان اشاره کرد. بخش‌های نام‌برده نیز ۱۴ و ۱۲ درصد از کل درآمد ماهانه را در اختیار داشته‌اند.

مرابحه درآمدزا‌ترین بخش از تسهیلات اعطایی

پایان مطلب

نوشته های مرتبط