بازار بیمه

حضور چشمگیر بیمه سامان در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی (فاینکس 15)

توفیق اقتصادی:غرفه شرکت بیمه سامان در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی مورد استقبال گسترده مخاطبان قرار گرفت.
به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی  ، این غرفه محل مناسبی برای معرفی محصولات و خدمات شرکت بیمه سامان بود، از این رو، حجم قابل توجهی از بازدیدکنندگان از نمایشگاه از این غرفه بازدید کردند.
مدیرعامل شرکت بیمه سامان نیز در جریان بازدید از نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی، با تشریح بخشی از اهداف و برنامه های شرکت در سال جاری، تاکید کرد که هدف گذاری اصلی بیمه سامان، پیاده سازی حداکثری برنامه تحول دیجیتال و نیز توسعه خدمات برون مرزی است.
احمدرضا ضرابیه، با تاکید بر اهمیت استفاده از ظرفیت های تحول دیجیتال به منظور توانمند سازی نمایندگان این شرکت، خاطرنشان کرد: این شرکت در چارچوب مقررات مصوب شورایعالی بیمه، پلتفرمی را طراحی کرده که در بستر آن، نمایندگان بیمه به عنوان بنگاه های کوچک و متوسط فعالیت می کنند.
وی، با بیان اینکه شرکت بیمه سامان به دنبال برنامه ریزی، پیاده سازی و تامین زیرساخت‌ها برای ایجاد یک پلتفرم فراگیر است، ادامه داد: این نمایندگان و کارگزاران هستند که ارتباط شرکت بیمه با مشتریان را ایجاد می کنند و از این رو، تقویت آنها می تواند به تقویت شرکت بیمه منتهی شود.
مدیرعامل شرکت بیمه سامان اظهار کرد: تحول دیجیتال، ابزارهای مورد نیاز را در اختیار نمایندگان و کارگزاران به عنوان بنگاه های کوچک، متوسط و بزرگ قرار داده و نحوه فعالیت آنها را از مدل کسب و کار سنتی به مدل کسب و کار مدرن مبتنی بر فناوری تغییر می دهد، از این رو مهمترین برنامه شرکت بیمه سامان در سال جاری و سال آینده، تمرکز بر تحول دیجیتال است.
ضرابیه، با اشاره به اهمیت موضوع سلامت در سبد هزینه های خانوار، گفت: صنعت بیمه کشور وظیفه مدیریت ریسک سلامت را برعهده دارد و رابط بین مراکز خدمات درمانی و مردم است، از این رو شرکت بیمه سامان نیز همواره در تلاش است تا محصولات و خدمات جدیدی را در حوزه سلامت به بازار معرفی کند.
به گفته وی، 50 درصد پرتفوی شرکت بیمه سامان در بیمه زندگی از نوع اندوخته ساز و 23 درصد آن نیز به بیمه‌نامه های درمانی خانوادگی و گروهی مربوط است.
پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی (فاینکس 15) 16 تا 19 خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا بود.

نوشته های مرتبط