بازار پول

حسن مونسان:مشتریان صاحبان اصلی بانک ملی هستند

توفیق اقتصادی: عضو هیات مدیره و معاون امور شعب بانک ملی ایران در جلسه بررسی عملکرد شعب منطقه دو کشور این بانک گفت: داشتن برنامه و اهداف عملیاتی در راستای استراتژی ها و راهبردهای سازمان، برای موفقیت بانک ضروری است.
 به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی، حسن مونسان در این نشست که با حضور مدیر امور شعب و روسای ادارات امور منطقه دو به میزبانی اداره امور شعب استان خراسان رضوی برگزار شد، ضمن تقدیر از ادارات اموری که در دستیابی به اهداف تعیین شده عملکرد موفقی داشتند، از مدیران خواست که با جدیت، استراتژی های ابلاغی بانک را دنبال و ذیل اهداف راهبردی تعریف شده به برنامه ریزی دقیق، علمی و هوشمند بپردازند.
وی تاکید کرد: همکاران باید به استراتژی های بانک اشراف کامل داشته و در برنامه ریزی عملیاتی استان و واحد خود حداکثر مشارکت را به کار گیرند.
احمد ملکی راد مدیر امور شعب منطقه دو کشور از روسای ادارات امور منطقه خواست تا با تبیین شرایط و اهداف استراتژیک بانک برای روسای شعب و سایر همکاران در تمام سطوح و شنیدن نظرات و پیشنهادات همکاران در راستای برنامه ریزی عملیاتی، در جهت نیل به اهداف راهبردی بانک با توان و سرعت بیشتر گام برداشته و از زمان باقیمانده تا پایان سال نهایت بهره برداری را داشته باشند.
همچنین حمید صفای نیکو، رییس اداره امور شعب استان خراسان رضوی نیز ضمن  ارائه گزارشی از عملکرد این اداره امور شعب،  در حوزه افزایش سهم بازار در استان و طرح مهربانی، نکاتی را درخصوص راهکارهای بهبود تراز و مدیریت دارایی و بدهی و همچنین وضعیت تسهیلات تکلیفی ارایه کرد.
شایان ذکر است در پایان این جلسه از روسای ادارات امور خراسان رضوی، بوشهر، خراسان جنوبی و و کهکیلویه و بویراحمد بدلیل کسب رتبه برتر در افزایش منابع، شاخص های عملکردی و عیار ملی، کسب سهم بازار و طرح مهربانی ملی تجلیل به عمل آمد.
مشتریان صاحبان اصلی بانک ملی ایران هستند
 در ادامه این سفر  حسن مونسان عضو هیات مدیره و معاون شعب بانک در نشست با فعالان اقتصادی و صنعتگران و کشاورزان بزرگ استان خراسان رضوی با بیان اینکه مشتریان صاحبان اصلی بانک ملی ایران هستند، از فعالان اقتصادی حاضر در جلسه خواست که با تمرکز منابع خود در بانک به ایجاد بستر مناسب جهت خدمت رسانی به سایر اقشار از جمله اقشار نیازمند و همچنین ارتقاء و بهبود زیرساخت های عمرانی کشور که از رسالت های مهم بانک ملی ایران است، یاری رسانند.
مونسان افزود: بانک ملی ایران دو رسالت اصلی دارد که اولین آن حمایت مالی از ارتقاء سطح زیرساخت های کلان ملی همچون عمران و آبادانی شهری و روستایی، راه سازی، آب و انرژی و … و دیگری حمایت کامل از بخش خصوصی در تمام حوزه های صنعت، کشاورزی، خدمات و بازرگانی است. رسالتی که بانک به خوبی به آن وفادار بوده و پشتوانه این وفاداری و تعهد نزدیک به یک قرن تجربه و اعتماد است.
همچنین احمد ملکی راد، مدیر امور شعب منطقه دو کشور، حضور فعالان اقتصادی بزرگ و صاحب نام استان در بین مشتریان بانک ملی ایران را از افتخارات این بانک و خدمت به ایشان را خدمت به جهادگران عرصه جنگ اقتصادی دانست.
وی در ادامه خاطر نشان کرد؛ بانک ملی ایران و فعالان اقتصادی نیازمند ارتباط دوسویه و تعامل مستمر به عنوان سربازان جنگ اقتصادی هستند که دست در دست هم توان فائق آمدن بر تمام مشکلات را خواهند داشت.
ارتقاء سطح معیشت همکاران، دغدغه اصلی مدیران ارشد بانک
مونسان در دیدار صمیمانه با همکاران و مدیران اداره امور شعب استان خراسان رضوی که با حضور حسن کاظمی عضو هیات عامل و معاون منابع انسانی بانک و احمد ملکی راد، مدیر امور شعب منطقه دو کشور و روسای ادارات کل سرمایه انسانی، رفاه و درمان و آموزش، رییس اداره امور شعب استان، معاونین و روسای دوایر و حوزه ها، بانکداران و بانکیاران برگزار شد، از ارتقاء سطح معیشت همکاران به عنوان مهمترین دغدغه امروز مدیران ارشد بانک یاد کرد و ادامه داد: بدون شک بهبود شرایط مالی بانک در گرو ارتقاء سطح خدمات و ارتقاء سطح خدمات در گرو رضایتمندی سرمایه انسانی بانک و شور و انگیزه آن هاست. لیکن همکاران هم باید به موانع و محدودیت های قانونی اشراف کامل داشته و با صبوری و البته ارائه پیشنهادات علمی و مبتنی بر راهکارها و مفاد قانونی به مدیران و همکاران خود در معاونت منابع انسانی کمک کنند.
در ادامه حسن کاظمی با بیان این مطلب که مشکلات مختلف در حوزه منابع انسانی مدت هاست که احصاء شده و تمام مدیران ارشد بانک در حال برنامه ریزی، رایزنی و مذاکره با مقامات مختلف کشور در این خصوص هستند، ابراز امیدواری کرد؛ با توجه به جذب بیش از 1800 همکار جدید و همچنین انتقال تعدادی از همکاران بانک سپه به جمع همکاران بانک ملی ایران و البته اضافه شدن نیروهای جوان و باانگیزه شعب موسسه سابق نور به این بانک، امکان بهبود شرایط شغلی همکاران فراهم آمده است.
کاظمی همچنین در ادامه صحبت های خود به راهکارهای در دست بررسی جهت بهبود معیشت همکاران اشاره کرده و نوید بهبود شرایط تا حد امکان را در کوتاه مدت به همکاران داد.
همچنین ملکی راد وجود سرمایه انسانی خدوم، آگاه و هوشمند را از مواهب بی بدیل بانک ملی ایران دانست که مهمترین دستاورد آن ایجاد اعتماد عمیق ملت شریف و بزرگ ایران به این بانک است.
حمید صفای نیکو، نیز توضیحات مبسوطی در خصوص کارنامه عملکردی استان در حوزه های منابع، مصارف، مطالبات و عیار ملی و همچنین سهم بازار در شبکه بانکی استان ارائه کرد.
شایان ذکر است در حاشیه سفر سه روزه عضو هیات مدیره و معاونت شعب بانک ملی ایران به مشهد مقدس، مونسان به همراه ملکی راد و صفای نیکو از شعب رسالت و کوی طلاب مشهد هم بازدید کرد.
وی همچنین دیدارهای جداگانه ای  با برخی مدیران عامل و صاحبان صنایع استان از جمله الکترواستیل، چسب سامد، سیمان زاوه، شهرک صنعتی چناران، اتحادیه طلا و جواهر مشهد و رئیس اتاق بازرگانی استان خراسان رضوی داشت.

نوشته های مرتبط