بازار سرمایه

تامین سرمایه تمدن :تامین مالی جمعی شرکت سپهر وارنا البرز

توفیق اقتصادی:تامین مالی جمعی شرکت سپهر وارنا البرزبه منظور تامین سرمایه در گردش خرید و فروش انواع میلگرد به مبلغ ۲۵۰ میلیارد ریال از بستر سکوی تامین مالی جمعی آی بی کراد آغاز شد .
به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی ، دوره این سرمایه گذاری یکساله با پرداخت سود مشارکت سالیانه 29 درصد می باشد که طی مدت 14روز جمع آوری خواهد شد.
تضامین این طرح ، ضمانت‌نامه تعهد پرداخت برابر اصل وفرع و چک‌های ضمانت برابر اصل و فرع  مبلغ تامین می باشد. همچنین حداقل سرمایه گذاری در این طرح 10میلیون تومان و حداکثر 1.25میلیارد تومان تعیین شده است.
شرکت سپهر وارنا البرز یکی از شرکت های عضو گروه صنعتی البرز می باشد. این شرکت در زمینه ی بازرگانی داخلی محصولات فولادی، مقاطع فولادی همچون تیر آهن ، میلگرد فعالیت دارد. همچنین با تهیه بهترین دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی رول فرمینگ جهت تولید پروفیل به عنوان یکی از تولیدکنندگان پروفیل در شمال کشور به شمار می رود .
بنابراین گزارش ، تا کنون سکوی آی‌بی‌کراد 53 طرح موفق تامین مالی داشته است و بیش از 10,000 میلیارد ریال (یک همت) تأمین مالی از این بسترصورت گرفته  واز مجموع 54 طرح سکوی آی‌بی‌کراد، 4 طرح با موفقیت خاتمه یافته و اصل مبلغ سرمایه‌گذاری و سود آن به سرمایه‌گذاران پرداخت شده است.
سرمایه گذاران برای مشارکت در این طرح و دریافت اطلاعات بیشتر به سامانه آی بی کراد و یا شعب سوپر مارکت های مالی شرکت تامین سرمایه تمدن مراجعه نمایند.

نوشته های مرتبط