اسلاید شو بازار پول

تاثیر سال نوی چینی روی توکن‌ها

توفیق اقتصادی:یک محقق رمزارزی با نام Layergg در X، ارزهای دیجیتال ترند و مستعد رشد را که باید برای روند صعودی ۲۰۲۴ در نظر گرفته شوند، معرفی کرده است.
به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی، Layergg به ترندها و کاتالیزورهای خاصی اشاره کرده که می‌توانند باعث افزایش قیمت توکن‌های خاص شوند.
راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری لایه دوم مانند اپتیمیسم (OP)، آربیتروم (ARB)، پالیگان (MATIC)، مانتا نتورک (MANTA) و بلور (BLUR)، در این جدول پیشتاز هستند.
علاوه بر این، Layergg خاطرنشان کرد که صعود قیمت بیت کوین (BTC) به ۵۲ هزار دلار می‌تواند باعث شود که سرمایه‌گذاران تمرکز خود را به توکن‌های BTC-Beta یا پروژه‌های مرتبط با دیفای و راه‌حل‌های دوم معطوف کنند، مانند:
Stacks (STX), Rootstock Infrastructure Framework (RIF), Bounce (AUCTION), ALEX Lab (ALEX), Badger DAO (BADGER).
علاوه بر این، این تحلیلگر خاطرنشان کرد که آغاز سال نوی چینی می‌تواند روی توکن‌های خاصی در ارتباط با بازار چین تأثیر بگذارد. از جمله:
Nervos Network (CKB), VeChain (VET), VeThor (VTHO), LeverFi (LEVER), Qtum (QTUM), Phoenix (PHB).
این تحلیلگر همچنین معتقد است که پروژه‌های رمزارزی متمرکز بر فناوری هوش مصنوعی (AI) هم باید زیر نظر گرفته شوند، از جمله:
Bittensor (TAO), Worldcoin (WLD), Akash Network (AKT), Render Network (RNDR).
در ادامه، Layergg همچنین اظهار داشت که شرکت‌های مدیریت دارایی برجسته، مانند آرک اینوست (Ark Invest) و فرانکلین تمپلتون (Franklin Templeton) در حال ورود به فضای دیفای هستند و این موضوع هم می‌تواند بر توکن‌های زیر تأثیر بگذارد:
Lido DAO (LDO), SSV Network (SSV), Rocket Pool (RPL), Mantle (MANTLE).
به نوشته رمزارز، علاوه بر این، Layergg پیش‌بینی می‌کند که یک جنون مجدد نسبت به رمزارز‌های مبتنی بر میم، مانند پپه (PEPE)، میم کوین (MEME)، بانک (BONK) و فلوکی (FLOKI)، ممکن است در پیش باشد.
این تحلیلگر همچنین پیشنهاد کرد که رمزارزهای بخش بازی، مانند ماویا (MAVIA) نیز ارزش تماشا و بررسی را دارند.

نوشته های مرتبط