بازار بیمه

بیمه تجارت‌نو :آسام بیمه نامه مسافرتی داخلی

توفیق اقتصادی:سال گذشته شرکت بیمه تجارت‌نو برای اولین بار در کشور بیمه نامه مسافرتی داخلی را با نام آسام ارائه کرد.
 به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی ، سالهاست در کشور بیمه نامه مسافرتی برای سفرهای خارج از کشور وجود دارد ولی بیمه نامه مسافرتی داخلی تا به حال توسط هیچ شرکت بیمه‌ای ارائه نشده است تا سال گذشته که توسط بیمه تجارت‌نو طرح آسام با کمترین هزینه در برابر بالاترین تعهدات برای سفرهای داخلی رونمایی شد.
آسام طرح انحصاری بیمه تجارت‌نو که در حوزه بیمه اشخاص با مجوز بیمه مرکزی طراحی و ارائه شد و پوشش‌هایی مانند هزینه جبران و بازسازی منزل مسکونی بیمه گذار در اثر آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار، آتشفشان و ترکیدگی لوله در حین سفر، هزینه‌های پزشکی ناشی از حادثه، جبران هزینه لغو شدن بلیط سفر در صورت بروز حادثه، د فاع مشروع بیمه شده، اقدام برای نجات اشخاص و اموال از خطر و حادثه و … تنها بخشی از پوشش‌های بیمه‌نامه آسام است.
بنابراین وجود بیمه نامه آسام برای سفرهای بین شهری برای جبران خسارات احتمالی در سفر الزامیست که تنها با پرداخت مبلغی اندک برای خرید بیمه نامه، امکان سفری با اطمینان خاطر میسر می‌گردد.
گفتنی است خدمت رسانی ارزنده و شایسته یکی از دغدغه‌های اصلی بیمه تجارت‌نو بوده و هست که با ارائه محصولات خلاقانه و نوینی همچون آسام در این راه ثابت قدم است.
با مراجعه به https://shop.tejaratnoins.ir/ به راحتی می‌توانید برای خرید بیمه نامه آسام اقدام نمائید.

نوشته های مرتبط