بازار بیمه

بیمه البرز موفق به تمدید چهار گواهینامه ایزو شد

توفیق اقتصادی: شرکت بیمه البرز موفق به تمدید سه گواهینامه ” ISO ۹۰۰۱”، ” ISO ۱۰۰۰۲” ، “ISO ۱۰۰۰۴” و دریافت گواهینامه ” ISO۳۱۰۰۰” شد.

به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی، این شرکت در سال جاری میلادی توانست علاوه بر اخذ گواهینامه ” ایزو 31000″ که مربوط به مدیریت ریسک است، دو گواهینامه استاندارد بین‌المللی ایزو 10002 و ایزو 10004 را که به ترتیب مربوط به استاندارد رسیدگی به شکایات مشتریان و نظارت و ارزیابی رضایت مشتریان است، برای چندمین بار تمدید کند.
همچنین بیمه البرز در سال جاری با اعمال استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت توانست گواهینامه ایزو 9001 خود را که سالهاست دریافت کرده است را مجددا تمدید کند.
این گزارش حاکی است، شرکت بیمه البرز در سال جاری با کاهش و به حداقل رساندن نارضایتی و تسریع دررسیدگی به شکایات مشتریان، نظام‌‌مند کردن ارتباط با مشتریان و انجام نظر سنجی های علمی و هدفمند به منظور سنجش میزان رضایت مشتریان توانسته گواهینامه‌های  ایزو 10004 و ایزو 10002 را تمدید کند.
یادآور می شود موفق ترین سازمان‌های دنیا هر ساله رضایت مندی مشتریان خود را به منظور بهبود راهبردها، محصولات، فرآیندهای سازمان و ویژگی‌هایی که از نظر مشتری دارای ارزش است، مورد سنجش سازمان بین المللی ایزو قرار می‌دهند و سازمان‌هایی که موفق به اخذ این گواهینامه‌های بین‌المللی می‌شوند، سازمان‌های مشتری مداری محسوب می شوند.

نوشته های مرتبط