بازار بیمه

بیمه آسیا بررسی کرد:آتش سوزی مخازن پالایشگاه منطقه ویژه اقتصادی بیرجند

توفیق اقتصادی: مدیرعامل بیمه آسیا و هیات کارشناسی همراه به منظور بررسی حادثه آتش سوزی پالایشگاه منطقه ویژه اقتصادی بیرجند ، عازم استان خراسان جنوبی شدند و از این پالایشگاه بازدید کردند.
 به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی به نقل  از روابط عمومی بیمه آسیا از بیرجند، مسعود بادین، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا به همراه معاون فنی بیمه های اموال و تنی چند از مدیران، سرپرست منطقه چهار و کارشناسان فنی شرکت برای بررسی آتش سوزی مخازن پالایشگاه منطقه ویژه اقتصادی بیرجند،  به استان خراسان جنوبی سفر کردند.
 بنا بر این گزارش، مدیرعامل بیمه آسیا ضمن دیدار با مدیرعامل مینی پالایشگاه بیرجند و همچنین مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی استان خراسان جنوبی، از بخش های آسیب دیده پالایشگاه بازدید کرد و درجریان وقوع حادثه و روند بررسی آن، قرارگرفت.
 در این بازدید، مسعود بادین بر بررسی دقیق و سریع حادثه تاکید کرد و رهنمود ها و دستورات لازم را در این خصوص صادر نمود.
 مدیرعامل پالایشگاه منطقه ویژه اقتصادی بیرجند  نیز در این دیدار، از سرعت عمل کارشناسان بیمه آسیا درآغاز  بررسی و حضور به موقع در محل حادثه، تشکر و قدردانی کرد.
 گفتنی است، بخش از مینی پالایشگاه بیرجند در ۱۹ آذر ماه سال جاری دچار حریق شد و مهار این آتش سوزی بیش از دو روز به طول انجامید.

نوشته های مرتبط