بازار بیمه

برگزاری آیین تکریم سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع بیمه ایران

توفیق اقتصادی :آیین تکریم رمضانپور و معارفه متقی پور به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع با حضور کشاورز مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بیمه ایران برگزار شد.
 به گزارش پایگاه  خبری توفیق اقتصادی ، کشاورز در این مراسم  ضمن تشکر از زحمات انجام شده در  دو سال گذشته ،با تاکید بر رسالت معاونت توسعه مدیریت و منابع در بهبود فضای کسب و کار گفت:اولین انتظار من از مدیرانم سلامت در کنار نگاه تخصصی و حرفه ای می‌باشد .
وی با اشاره به این  که بیمه ایران برخلاف سایر شرکتهای بیمه گر به دلیل دولتی بودن واجد فرصتها و محدودیتهای متفاوت می‌باشد ،افزود:مهمترین دارایی شرکت منابع انسانی می‌باشد و نیروی انسانی باید حال خوب داشته باشد و لازم است با پایبندی به قوانین اما از ظرفیتهای قانونی حداکثر استفاده انجام پذیرد.
بیمه ایران باید در تمام حوزه ها الهام بخش و الگو قرار گیرد چرا که انجام یک امر در بیمه ایران ،تاثیر بر کل صنعت بیمه  دارد و صنعت می‌تواند از کارهای بزرگ بیمه ایران الگو برداری کند.
در ابتدای این مراسم رمضانپور معاون پیشین توسعه مدیریت و منابع ضمن ارائه گزارشی مختصر از اقدامات انجام شده در دوران تصدی خود ، برای متقی پور آرزوی موفقیت کرد.

نوشته های مرتبط