بازار پول

با حضور مدیر عامل بانک پاسارگاد :افتتاح مدرسۀ “پاسارگاد”در روستای اسلام‌آباد شهرستان آق‌قلا

توفیق اقتصادی: بانک پاسارگاد در ادامۀ برنامۀ متعالی توسعۀ فضاهای آموزشی در نقاط کم‌برخوردار کشور، مدرسۀ “پاسارگاد” را در روستای اسلام‌آباد شهرستان آق‌قلای استان گلستان افتتاح کرد.
به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی ، صبح روز شنبه مورخ اول مهرماه1402 مدرسه شش‌کلاسۀ «پاسارگاد» با حضور مدیرعامل بانک پاسارگاد، معاون و مشاور وزیر آموزش و پرورش، مقامات محلی و جمعی از مردم مهمان‌نواز روستای اسلام‌آباد از توابع شهرستان آق‌قلا در استان گلستان افتتاح و به هموطنان عزیز این منطقه اهدا شد.
ساخت این مدرسۀ 6کلاسه باعث توسعۀ 745مترمربعی فضای آموزشی منطقه شده و محیط فرهنگی شایسته‌ای را برای دانش‌آموزان عزیز روستای اسلام‌آباد و روستاهای اطراف فراهم کرده است.
گفتنی است بانک پاسارگاد با توجه به اهمیت آموزش در پیشرفت کشور عزیزمان و در راستای توسعۀ عدالت آموزشی، هم‌راستا با اهداف مسئولیت‌های اجتماعی خود، اقدامات گسترده‌ای را در جهت ساخت مدرسه و کتابخانه در استان‌های مختلف کشور موردتوجه قرارداده و تاکنون 20 کتابخانه و 43 مدرسه در مناطق کم‌تر توسعه‌یافتۀ کشور عزیزمان ساخته است و ساخت 4 مدرسه دیگر را نیز در دستورکار دارد.

نوشته های مرتبط