نیم نگاه

کدام رمزارزها خریدار بیشتری دارد؟

توفیق اقتصادی: گزارش Bybit Research نشان می‌دهد که معامله‌گران سازمانی نسبت به بیت‌ کوین و اتریوم خوش‌بین هستند، اما نسبت به آینده آلت‌کوین‌ها شک دارند.
به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی، طبق گزارش‌ها، معامله‌گران سازمانی در طول سه فصل اول سال ۲۰۲۳، ذخایر بیت کوینی خود را تقریباً دو برابر کرده‌اند.
تا ماه سپتامبر، بیشتر دارایی‌های آنها از بیت کوین تشکیل شده بود که ناشی از احساسات مثبت پیرامون تأیید احتمالی صندوق قابل‌معامله در بورس (ETF) اسپات بیت کوین در ایالات متحده است.
در این گزارش همچنین آمده که معامله‌گران سازمانی و نهنگ‌های بیت ‌کوین، نسبت به آلت‌کوین‌ها شک و تردید دارند و ذخایر آلت‌کوینی آنها با وجود افزایش مختصر در ماه می، در کل کاهش یافته است.
این کاهش در ماه آگوست و به ویژه در میان مؤسسات قابل‌توجه‌تر شد که نشان‌دهنده یک موضع محتاطانه نسبت به این دارایی‌های بی‌ثبات‌تر است.
داده‌ها نشان می‌دهند که ذخایر اتریومی این گروه از سرمایه‌گذاران از زمان ارتقای Shapella بلاکچین اتریوم کاهش یافته است، به جز یک افزایش شدید در ماه سپتامبر، به دلیل انتشار اخبار مرتبط به ETF که فعالان بازار را هیجان‌زده کرد.
پیش‌تر و در ماه اکتبر، K33 Research هم در گزارش خود نوشته بود که در حال تغییر موضع در مورد تخصیص دارایی‌ها است و به کاربران توصیه کرد که به دلیل رکود طولانی‌مدت اتریوم در برابر بیت کوین از ژوئیه ۲۰۲۲، دوباره به بازار بیت کوین برگردند.
منبع: ramzarz.news

نوشته های مرتبط