بازار بیمه

پرداخت سود ۲۷ درصدی مشارکت در منافع بیمه‌های زندگی بیمه سینا

توفیق اقتصادی: مدیر بیمه‌های زندگی بیمه سینا از پرداخت سود ۲۷ درصدی مشارکت در منافع بیمه‌های زندگی این شرکت به اندوخته بیمه‌گذاران خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی ، روح‌اله عظیمی گل‌تپه ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: بیمه سینا در سال 1401 با برنامه‌ریزی منسجم و درایت مدیران ارشد توانست ضمن توسعه فروش بیمه‌های زندگی، افزایش 155 درصدی پرتفوی بیمه های عمر و سرمایه‌گذاری را نسبت به سال 1400رقم بزند.
وی با اذعان به این موضوع که مهترین وظیفه بیمه سینا در این بخش صیانت از منابع مالی بیمه‌گذاران است، افزود: تمرکز بر سرمایه‌گذاری صحیح موجب شد تا بازدهی مطلوبی از محل این حق بیمه‌ها حاصل شود به نحوی که سود مشارکت در منافع از 22 درصد در سال 1400 به 27 درصد افزایش یابد که این رقم، بالاتر از متوسط صنعت بیمه است.
عظیمی ادامه داد: تداوم حفظ سودآوری در سرمایه‌گذاری‌های انجام شده با تنوع‌بخشی به سبد مالی و سرمایه‌گذاری، اطمینان خاطر بیشتری را برای بیمه‌گذاران و علاقه‌مندان به خرید و سرمایه گذاری در بیمه‌های عمر ایجاد می‌کند.
وی ابراز امیدواری کرد، با ادامه این روند در بیمه سینا شاهد محصولات بیمه عمر مشتری‌محور با تکیه بر نیازهای واقعی بیمه‌گذاران باشیم.
گفتنی است، سود حاصل از سرمایه‌گذاری حق بیمه‌های دریافتی زندگی برای بیمه‌نامه هایی که در سال ۱۴۰1 دارای اندوخته ریاضی بوده و در حال حاضر جاری هستند، محاسبه و به حساب اندوخته آنها واریز شده و از طریق پیامک به بیمه‌گذاران اعلام خواهد شد.

نوشته های مرتبط