بازار پول

همکاری مشترک فناورانه بانک سپه و همراه اول

توفیق اقتصادی:تفاهم نامه همکاری مشترک در راستای توسعه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات، به امضای دکتر ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه و دکتر اخوان بهابادی مدیرعامل همراه اول رسید.
به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی، تفاهم نامه همکاری مشترک میان بانک سپه و شرکت همراه اول با محوریت ارائه خدمات فناورانه و هم افزایی در حوزه فناوری و پروژه های کلان ملی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات  به امضاء طرفین رسید.
مدیرعامل بانک سپه در مراسم امضای این تفاهم نامه، مجموعه همراه اول را به عنوان یکی از سرمایه های کشور عنوان کرد و ابراز داشت: تجارب بسیار ارزنده ای در شرکت همراه اول و بانک سپه وجود دارد که همکاری و تعامل این دو مجموعه، فرصت بزرگی برای خدمت رسانی مطلوب تر به مردم عزیز کشورمان ایجاد می کند.
دکترآیت اله ابراهیمی با اشاره به ظرفیت های بزرگ بانک سپه در بازار پولی و مالی کشور، خاطرنشان کرد: چشم انداز بانک سپه در افق  1404 تبدیل شدن به بزرگترین بانک دیجیتال کشور، بانکی مردم پایه و در تراز انقلاب اسلامی است که امیدواریم با گسترش همکاری های دوجانبه با شرکت های بزرگی نظیر همراه اول، هر چه بیشتر به این اهداف نزدیک شویم.
در ادامه، دکتر مهدی اخوان بهابادی مدیرعامل همراه اول نیز با قدردانی از میزبانی بانک سپه، گفت: همراه اول به عنوان نخستین اپراتور تلفن همراه قابلیت های بسیاری دارد که استفاده صحیح از این قابلیت ها و افزایش تعاملات با بانک سپه منشا ارائه خدمات بزرگ به ذینفعان است.
مدیرعامل همراه اول خاطرنشان کرد: همراه اول به عنوان نخستین اپراتور و بانک سپه به عنوان نخستین بانک ایرانی می توانند در تعامل با یکدیگر و با بهره گیری از ظرفیت های بزرگی که دارند، اقدامات مفید و موثرتری در عرصه های فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور صورت دهند.

نوشته های مرتبط