بازار بیمه

همایش بین المللی «تکامل زیست بوم صنعت بیمه» در برج میلاد

توفیق اقتصادی:برنامه‌های گرامیداشت سی‌امین همایش ملی و یازدهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه با موضوع «تکامل زیست بوم صنعت بیمه» به صورت زنده پخش خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی  به نقل از روابط عمومی بیمه معلم، سی‌امین همایش ملی و یازدهمین همایش بین‌المللی بیمه‌وتوسعه با موضوع «تکامل زیست بوم صنعت بیمه (تکافل، حکمرانی، فناوری‌های نوین)» روزهای 12 و 13 آذرماه 1402 به صورت حضوری در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران با ارائه برنامه‌های علمی و تخصصی متنوع برگزار خواهد شد.

در نوبت صبح روز یکشنبه 12 آذرماه، مراسم افتتاحیه همایش و سخنرانی میزبانان و میهمانان ویژه داخلی و بین‌المللی اعم از اساتید، صاحب‌نظران و مدیران ارشد حوزه بیمه، تکافل و مالی اسلامی از کشورهای مالزی، اندونزی، امارات متحده عربی و ترکیه انجام خواهد شد. در دومین روز از برگزاری این رویداد و همزمان با روز ملی بیمه نیز، در نوبت صبح، سخنرانی‌های علمی با حضور مقامات کشوری، مدیران ارشد صنعت بیمه و میهمانان ویژه بین‌المللی برگزار و کلیه برنامه‌های گرامیداشت نوبت صبح روزهای 12 و 13 آذرماه 1402 جهت بهره‌برداری مخاطبان به صورت زنده پخش خواهد شد.

مخاطبان گرامی جهت مشاهده برنامه‌های گرامیداشت سی‌امین همایش ملی و یازدهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه می‌توانند از ساعت 8:00 تا 12:00 روزهای 12 و 13 آذرماه به نشانی Https://live.irc.ac.ir مراجعه نمایند.

 

 

نوشته های مرتبط