بازار پول

مدیر عامل بانک مسکن : واحدهای مسکن مهر استان زنجان تعیین تکلیف شد

توفیق اقتصادی: بانک مسکن استان زنجان در تعیین تکلیف واحدهای مسکن مهر بهترین عملکرد را در بین مدیریت ها داشته به طوری که تمامی واحدهای مسکونی این طرح در استان فروش اقساطی شده اند.
به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی ،علی کشاورز عضو هیات عامل و معاون مدیرعامل در امور شعب و بازاریابی بانک مسکن که در حاشیه دور دوم سفر ریاست جمهوری به استان زنجان سفر کرده بود؛ عملکرد بانک مسکن استان زنجان دراتمام طرح مسکن مهر را شایسته قدردانی دانست.
وی گفت: بانک مسکن استان زنجان از ابتدای اجرای طرح مسکن مهر تاکنون موفق شد ساخت تعداد 40هزار و 401 واحد مسکن مهر این استان را با پرداخت تسهیلاتی بالغ بر 8 هزار میلیارد ریال به اتمام رسانده و تحویل مشتریان دهد.
در ادامه این سفر علی کشاورز و هیات همراه از تعدادی از پروژه های در حال احداث بانک مسکن در استان زنجان از جمله پروژه مسکونی کوی زنجان و پروژه 317 واحدی تیشا بازدید کرد و در جریان نحوه پیشرفت این پروژه‌ها قرار گرفت.
مدیران بانک مسکن همزمان با دور دوم سفر رییس جمهور به این استان با حضور در میز ارتباطات مردمی و دیدار مستقیم و رودررو با مردم استان به سوالات و مشکلات مردم در بخش های مختلف از جمله بخش مسکن پاسخ گفتند. به گزارش هیبنا؛ بانک مسکن از ابتدای اجرای طرح مسکن مهر ، ساخت 2 میلیون و 420 هزار واحد مسکونی در کشور را آغاز کرده که در حال حاضر تنها 139 هزار واحد مسکونی این طرح باقی مانده است و به زودی تعیین تکلیف می شوند. همچنین برای تکمیل واحدهای مسکونی بالای 75 درصد از ظرفیت متمم نهضت ملی مسکن نیز استفاده شده واین واحدها به زودی آماده بهره برداری می‌‌شوند.

نوشته های مرتبط