بازار بیمه

محصولات جدید بیمه های زندگی بیمه سامان

توفیق اقتصادی: معاون فنی بیمه های زندگی شرکت بیمه سامان اعلام کرد که این شرکت در سال جاری، محصولات جدیدی را در رشته بیمه های زندگی رونمایی خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی ، شیما آراء با بیان این که سبد بیمه های زندگی شرکت به زودی متنوع تر خواهد شد، ادامه داد: در بخش بیمه نامه های مراقبت بلند مدت نیز، پوشش و خدمات بیشتری به محصول فعلی اضافه خواهد شد.
وی همچنین با بیان این که به زودی، بیمه نامه های یونیت لینک این شرکت از حالت یک صندوقی خارج خواهد شد، ادامه داد: توسعه صندوق های یونیت لینک به بیش از یک عدد، ظرفیت استفاده از خدمات این بیمه نامه را بیشتر خواهد کرد.
آراء ایجاد تسهیلات بیشتر در فرایند ارائه خدمات را از دیگر برنامه های بیمه سامان در نیمه نخست امسال دانست و اظهار کرد: با این اقدام، مشتریان می توانند به راحتی و به صورت آنلاین، درخواست وام، بازخرید و برداشت از اندوخته خود را ثبت کنند.
معاون فنی بیمه های زندگی شرکت بیمه سامان همچنین ورود شرکت های بیمه تخصصی زندگی به بازار کشور را اتفاقی خوشایند دانست و توضیح داد: ورود این شرکت های تازه نفس، سایر شرکت های بیمه را از حالت رخوت خارج کرده و باعث شکل گیری یک رقابت سالم در این زمینه شده است.
به گفته وی، بسیاری از شرکت های بیمه تخصصی زندگی از زمان شکل گیری به سمت عرضه محصولاتی مانند به شرط حیات و یا محصولات تمام عمر رفتند که در گذشته وجود نداشت و همین موضوع باعث شد تا شرکت های بیمه قدیمی تر برای بقای خود، محصولات و خدمات جدیدتری ارائه کنند.

نوشته های مرتبط