بازار بیمه

علی استادهاشمی تاکید کرد:امنیت بالای شبکه های اطلاعاتی صنعت بیمه

توفیق اقتصادی: امنیت شبکه های اطلاعاتی صنعت بیمه در وضعیت قابل قبولی به سر می برد و تقویت آن در راس برنامه های بیمه مرکزی قرار دارد.
به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی ، علی استادهاشمی در جریان بازدید از مجموعه دیتا سنتر با اعلام این مطلب افزود: اطلاعات ذیقیمت جمعیت چند ده میلیونی بیمه گذاران در اختیار بیمه مرکزی است و باید با بهره گیری از تمامی ظرفیت های ممکن از این داده های ارزشمند، صیانت شود.
وی تقویت زیرساخت های امنیتی شبکه فاوا و مرکز داده پردازی را یک رسالت ملی توصیف کرد و خاطرنشان کرد: هزینه های مرتبط با تامین امنیت داده ها و صیانت از اطلاعات بیمه گذاران یک نوع سرمایه گذاری پایدار به شمار می آید.
رئیس کل بیمه مرکزی، وجود برخی حملات سایبری به دستگاه های دولتی و سازمان های کشور را اجتناب ناپذیر دانست و نسبت به آمادگی کامل فاوا در برابر این ناهنجاری های الکترونیکی تاکید کرد.
وی با تبریک هفته پدافند غیر عامل به همکاران، کسب رتبه برتر را نشانه پیشتازی نهاد ناظر صنعت بیمه، عنوان کرد و اظهار داشت: صنعت بیمه وظیفه سنگین حفظ امنیت جامعه و آرامش عمومی را بر عهده دارد و برای ایفای این مسئولیت باید در فضای امن به فعالیت بپردازد.
گفتنی است در این بازدید، اعضای هیات عامل و تنی چند از مدیران ارشد بیمه مرکزی ایشان را همراهی کردند.

نوشته های مرتبط