بازار سرمایه

صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر;واریز سود روزشمار مرداد ماه ۱۴۰۲ به حساب سرمایه گذاران

توفیق اقتصادی:سود روزشمار منتهی به دوره ی مرداد ماه ۱۴۰۲ صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر برای دوره ماندگاری یک ماه کامل، معادل ۲۳.۱درصد با نرخ سود موثر سالانه معادل ۲۵.۷ به حساب سرمایه گذاران واریز شد.
به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی ، صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر از مهرماه سال 90 تاسیس شده و در حال حاضر به عنوان بزرگترین صندوق مشترک سرمایه‌گذاری کشور با دارایی تحت مدیریت نزدیک به 60هزار میلیارد تومان ، تحت مدیریت مدیریت شرکت تامین سرمایه تمدن فعالیت می نماید.
 از مهمترین مزایای صندوق های درآمد ثابت قابلیت نقد شوندگی بالای آنها است.در واقع می توان به راحتی گفت که صندوق گنجینه زرین شهر، قابلیت نقدشوندگی بالا، وجود ضامن نقدشوندگی، سود تضمین شده، امکان سرمایه گذاری با حداقل سرمایه و ریسک پایین را برای سرمایه گذاران فراهم کرده است .
شایان ذکر است که ضامن نقدشوندگی صندوق گنجینه زرین شهر،  بانک شهر است. ضامن نقدشوندگی، شخصیتی حقوقی است که فلسفه وجود آن افزایش نقدشوندگی واحدهای یک صندوق سرمایه‌گذاری است تا تحت هر شرایطی سرمایه‌گذار بتواند واحدهای سرمایه‌گذاری خود را به راحتی به فروش برساند. در واقع ضامن نقدشوندگی این اطمینان را به سرمایه‌گذار می‌دهد که هر زمان تصمیم به فروش واحدهای سرمایه‌گذاری خود بگیرد تقاضا برای آن وجود دارد.
و در نهایت می توان گفت که باتوجه به سود روزشمار، نبودن نیاز به بلوکه شدن سرمایه، نقدشوندگی بالا می‌توان گفت سرمایه گذاری در صندوق‌درآمد ثابت زرین شهر نسبت به بانک و سپرده های بانکی از مزیت بالایی برخوردار است.
سرمایه‌گذاری در صندوق گنجینه زرین شهر به صورت آنلاین و از طریق مرکز سرمایه‌گذاری آی بی شاپ به آدرس« ibshop.ir » و یا شعب سوپر مارکت های مالی آی بی شاپ امکان پذیر است .

نوشته های مرتبط