بازار پول

سفر استانی اعضای هیئت مدیره بانک ایران زمین به اصفهان

توفیق اقتصادی: با هدف تعامل بیشتر مدیران عالی بانک ایران زمین با کارکنان شعب استان ها، اعضای هیأت مدیره این بانک از مدیریت شعب استان های اصفهان، قم، مرکزی، چهارمحال و بختیاری بازدید کرد.
به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی،عبدالمجید پورسعید مدیرعامل بانک ایران زمین، در این مراسم فعالیت ها و تلاش هایی که در منطقه انجام شده است را مایه غرور و افتخار بانک بیان کرد و گفت: هر یک از ما به عنوان بانکدار در طول روز با مشتریان و مراجعه کنندگان متعددی سر و کار داریم و باید برای مشتریان محیطی مناسب و آبرومند که متناسب با وجهه بانک باشد، فراهم کنیم.
در ادامه سید حسن سلطانی فیروز رئیس هیأت مدیره بانک ایران زمین ضمن قدردانی از تلاش های همکاران استان، گفت: تلفیق فعالیت شعب و ادارات مرکزی، عملکرد کلی بانک را نشان می دهد. اما اولین دیدار و مواجهه مشتری با بانک از طریق شعب آغاز می شود و رفتار و برخورد مناسب و پسندیده همکاران در شعب می تواند باعث تشویق مشتری برای افتتاح حساب و به تبع آن جذب مشتریان بیشتر شود.
در این مراسم مجتبی شیروانی هرندی قائم مقام و عضو هیات مدیره بانک ایران زمین نظام پولی و بانکی را یکی از پشتوانه های اصلی اقتصاد کشور بیان کرد و گفت: شایعات مختلفی در خصوص ناترازی برخی بانک ها و موسسات مالی در ماه های اخیر شنیده و منتشر شد و این موضوع باعث ایجاد فضایی نا امن و متشنج در بازار پولی و بانکی کشور شد که البته بانک ایران زمین نیز مستثنی از این شایعات نبود.
شیروانی افزود: با همت و تلاش همکاران من در معاونت طرح و برنامه بانک و گروه مالی ایران زمین، طرح تحول و توسعه بانک ایران زمین پایه گذاری و برنامه ریزی شد. در این طرح حیطه و مسئولیت یکایک کارکنان در بانک تعریف و تشریح شده است.
در ادامه این دیدار محمد حسینی کناروئی مدیر امور شعب بانک ایران زمین ضمن بررسی وضعیت منطقه نسبت به 4 سال گذشته، گفت: در ابتدا اکثر روسای شعب، بازنشستگان نظام بانکی بودند و با توجه به رویکردی که بانک و هیأت مدیره بانک در نظر داشت، با یک برنامه ریزی مدون نیروهای جوانی که سابقه و تجربه مناسب خدمتی داشتند، جایگزین بازنشستگان شدند و تغییرات وسیعی در سطح استان رقم خورد.
در این دیدار وحید علیزاده مدیر شعب استان های اصفهان، قم، مرکزی، چهارمحال و بختیاری شایسته سالاری، جانشین پروری، انگیزه، پتانسیل بالای همکاران و همچنین عشق و علاقه به کار را عامل اصلی موفقیت منطقه دانست و گفت: ما برای بازاریابی همکاران، چندین دوره آموزشی بازاریابی برگزار کردیم و با تشکیل کمیته تخصصی بازاریابی به همراه یک نماینده بازاریابی از هر شعبه، این مهم را به نتیجه رساندیم.
در این  مراسم داود فصیحی مدیر امور توسعه سرمایه انسانی، علیرضا یارقلی مدیر امور حراست، سید محمد حسین استاد مدیر امور روابط عمومی، مهدی اسماعیلی بصیر رئیس اداره دبیرخانه هیأت مدیره و احسان امیرزاده رئیس اداره حوزه مدیریت حضور داشتند.

نوشته های مرتبط