بازار پول

رونمایی از طرح نوین تسهیلاتی «سپاس سپهر» بانک صادرات

توفیق اقتصادی :در نخستین روز از دهمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه، خصوصی‌سازی و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور در کیش (اینوکس ۲۰۲۳) و با حضور محسن سیفی، سرپرست بانک صادرات ایران، مدیران ارشد، فعالان بازار سرمایه و اصحاب رسانه، از طرح نوین تسهیلاتی «سپاس سپهر» بانک صادرات ایران رونمایی شد.
به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی  به نقل از روابط‌ عمومی بانک صادرات ایران، بر اساس طرح سپاس سپهر، متقاضیان می‌توانند به میزان سه برابر معدل موجودی حساب تا سقف سه میلیارد ریال با نرخ کارمزد 4 درصدی وام قرض‌‌الحسنه دریافت کنند.

همچنین بر اساس این طرح امکان دریافت تسهیلات ارزان قیمت به میزان دو برابر معدل حساب تا سقف 10 میلیارد ریال با نرخ‌ سود 4 درصدی فراهم شده است.

کسب امتیاز در این طرح به صورت روزشمار بوده و مشتری امکان واریز، برداشت و انجام امور روزانه مالی خود را از این حساب خواهند داشت.

حداقل مبلغ برای افتتاح حساب ویژه طرح سپاس سپهر بانک صادرات ایران، در قالب سپرده قرض‌الحسنه جاری، پس‌انداز یا سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت، یک میلیون ریال و حداقل میانگین معدل موجودی جهت استفاده از این طرح 100 میلیون ریال است.

متقاضیان می‌توانند برای دریافت وام قرض الحسنه با حداقل 2 ماه سپرده‌گذاری و بازپرداخت 36 ماهه، تا سقف سه میلیارد ریال با کارمزد 4 درصدی از این طرح استفاده کنند. همچنین شرایط دریافت تسهیلات مرابحه با نرخ سود 4 درصدی تا سقف 10 میلیارد ریال با حداقل 2 ماه و حداکثر 12 ماه سپرده‌گذاری و بازپرداخت 12 ماهه فراهم شده است.​

https://akhbarbank.com/vdcbz0b9.rhb5wpiuur.html

کد مطلب: 92687

نوشته های مرتبط