بازار بیمه

رشد چشمگیر شاخص‌های عملکردی بیمه تجارت‌نو

توفیق اقتصادی:نتیجه بررسی گزارش‌های آماری بیمه تجارت‌نو، از رشد شاخص‌های عملکردی این شرکت خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی به نقل از روابط عمومی بیمه تجارت نو مهران رضوانی، مدیرعامل بیمه تجارت‌‌نو، با اعلام اینکه، جذب پرتفوی سودآور و حذف پرتفوی زیان‌ده یکی از مهم‌ترین محورهای راهبردی فعلی است، گفت: به همت متعالی همکاران پرتلاش، بیمه تجارت‌نو توانسته 120 درصد از بودجه خود را محقق کند تا با توانمندی هر چه بیشتر، پاسخگوی اعتماد سهامداران و بیمه‌گزاران باشد.
مدیرعامل تجارت‌نو در ادامه افزود: درآمد حاصل از حق بیمه تولیدی شرکت، از 18 شهریور ماه تا 26دی ماه سال جاری به 12.835 میلیارد ریال رسیده است تا نویدبخش رشد 27 درصدی حق بیمه تولیدی طی دوره ذکر شده نسبت به مدت مشابه سال قبل باشد.
او در ادامه، برقراری توازن در ترکیب پرتفوی شرکت به منظور دستیابی به سودآوری مطلوب را از الزامات شرکت بیمه تجارت‌نو دانست و افزود: با توجه به استراتژی مناسب اتخاذ شده در شرکت، روند رو به رشد شاخص‌ها ادامه خواهد داشت.
رضوانی در پایان تصریح کرد: ضروری می‌دانم در این فرصت، قدردان تمامی سهامداران و بیمه‌گزاران که با اعتماد به بیمه تجارت‌نو، ما را در تحقق اهداف بزرگ و تسهیل مسیر رفاه و آسایش برای تمامی هموطنان یاری می‌کنند، باشم.
نا

نوشته های مرتبط