صنعت بازرگانی

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران خبر داد: تشکیل کارگروه مشترک دولت و اصناف

توفیق اقتصادی :رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران با بیان اینکه اصناف و اتحادیه‌ها بازوان اقتصادی کشور هستند، گفت: بر اساس دستور معاون اول رییس جمهور منتظر تشکیل کارگروه مشترک دولت و اصناف هستیم تا شاهد روند رونق اقتصاد ایران باشیم.

به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی ،نادر بذرافشان امروز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا در خصوص جلسه مشترک روسای اتحادیه‌ها و اصناف با معاون اول رییس جمهور، اظهار داشت: آقای محمد مخبر قول مساعد و همکاری در پیگیری و رسیدگی به مسائلاصناف را دادند.

وی ادامه داد: در این جلسه اتاق اصناف و اتحادیه‌ها راهکارهای خود برای رسیدگی به مشکلات را اعلام کردند و موضوعات از جمله مباحث مالیات، بیمه، قاچاق، شرایط و ظرفیت‌های کشور مورد بحث قرار گرفت.

رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران با بیان اینکه اصناف و اتحادیه‌ها بازوان اقتصادی کشور هستند، گفت: اعضای صنف طلافروشان همیشه در صحنه حاضر بوده و در شرایط مختلف کمک حال اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در کشور هستند.

نادر بذرافشان با تاکید بر استفاده از ظرفیت صنف طلا در کشور، بیان کرد: ظرفیت‌هایی در حوزه طلا و جواهر وجو دارد که از این رو نیاز است و باید از ظرفیت عقلای این صنعت استفاده شود تا شاهد حل مشکلات در چرخه تولید و توزیع باشیم.

وی اضافه کرد: بر اساس دستور معاون اول رییس جمهور منتظر تشکیل کارگروه مشترک دولت و اصناف هستیم تا در روزهای پایانی امسال شاهد بهبود وضعیت صنوف باشیم.

رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران با اعلام اینکه حدود ۷۰ هزار نفر در این صنف فعالیت می‌کنند، گفت: این صنف به دنبال شفافیت است که امیدواریم با همراهی سازمان امور مالیاتی و نهادهای مربوطه مسائل حل شود.

نوشته های مرتبط