بازار پول

دکتر ابراهیمی : عامل پیش‌برنده بانک سپه پژوهشگران هستند

توفیق اقتصادی: مدیرعامل بانک سپه در نخستین همایش علمی پژوهشی باشگاه پژوهان در جمع پژوهشگران برتر بانک، بر لزوم انجام پژوهش‌های کاربردی و همراستا با سند چشم‌انداز و برنامه تحول راهبردی بانک تأکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی ، دکتر آیت‌اله ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه در نخستین همایش علمی پژوهشی باشگاه پژوهان که با موضوع راهکارهای بهبود و ارتقای حساب قرض‌الحسنه جاری به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش برگزار شد، بر لزوم توسعه مطالعات و تحقیقات و انجام پژوهش‌های کاربردی و همراستا با سند چشم‌انداز و برنامه تحول راهبردی بانک تأکید کرد.
دکتر ابراهیمی پژوهشگران را عامل پیش‌برنده بانک عنوان کرد و با تأکید بر ضرورت تمرکز پژوهشگران بر کارآمدترین روش‌ها و الگوهای موفق داخلی و جهانی، گفت: توجه به خواست مشتری به ویژه نسل جوان، توسعه و تعمیق مطالعات و تحقیقات در تمامی رده‌های کارکنان در سطح کشور و قابلیت عملیاتی شدن پژوهش‌ها با تمرکز بر موضوعات کلیدی از مهمترین اولویت های بانک سپه در حوزه پژوهش است.
دکتر ابراهیمی از تهیه و انتشار مجله علمی پژوهشی بانک سپه در آینده نزدیک خبر داد و افزود: مقالاتی که توسط پژوهشگران بانک سپه تهیه می‌شود، می بایست قابلیت منبع‌پذیری داخلی و بین المللی داشته باشد و این موضوع می تواند موجب درخشش نام بانک سپه در تراز جهانی شود.
وی ظرفیت موجودِ پژوهش در بانک سپه را فرصتی استثنائی برای حل مسائل کلیدی بانک برشمرد و خاطرنشان کرد: برنامه تحول راهبردی، برنامه‌ای جامع و مبتنی بر علم روز است، بنابراین همکاران باید برای عملیاتی کردن این برنامه به فناوری‌های نوین، موضوعات جدید و روز دنیا مسلط باشند.
دکتر ابراهیمی در ادامه تصریح کرد: تحقیق و مطالعه در اولویت نخست بانک سپه قرار دارد؛ از این‌رو باید با تکیه بر سرمایه انسانی جوان و با استعداد، بانک را در دستیابی به قله‌های بلند موفقیت و پیشرفت یاری کنیم.
وی در پایان از مدیران مناطق سراسر کشور که به صورت برخط (آنلاین) در این همایش شرکت داشتند، خواست تا در ماه‌های باقیمانده تا پایان سال به اهداف اولویت دار ابلاغی تمرکز داشته باشند.
نخستین همایش علمی پژوهشی باشگاه پژوهان بانک سپه با حضور دکتر حسینی قائم‌مقام مدیرعامل، اعضای هیئت عامل، مدیران و پژوهشگران برتر بانک به‌صورت حضوری و آنلاین روز پنج شنبه 30 آذر ماه در محل ساختمان شهید قاسم سلیمانی بانک سپه برگزار شد.

نوشته های مرتبط