دسته بندی نشده بازار پول

دومین مزایده بزرگ سراسری فروش اموال مازاد بانک صادرات

توفیق اقتصادی:دومین مزایده بزرگ سراسری فروش اموال مازاد بانک صادرات ایران با عرضه ۱۸۴ رقبه ملک مازاد در کشور برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه  خبری توفیق اقتصادی، این بانک به منظور عمل به قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر، بازیابی منابع راکد، بهبود و اصلاح کیفیت دارایی و ساختار مالی و همچنین حمایت از تولید و استمرار اشتغال در کشور، دومین مزایده بزرگ سراسری فروش اموال مازاد خود را با عرضه 184 رقبه ملک در استان‌ها و مناطق تهران برگزار می‌کند.
اطلاعات این مزایده از ششم دی‌ماه سال جاری بر سایت رسمی بانک به نشانی: www.bsi.ir قرار خواهد گرفت و متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده جزئیات املاک به بخش مناقصه و مزایده در سایت بانک مراجعه و حداکثر تا ساعت 14روز پنج‌شنبه مورخ 14 دی‌ماه 1402 نسبت به خرید اسناد مزایده اقدام و در صورت هرگونه ابهام با شماره‌تلفن‌های 84763087-8 در تهران یا با واحد مربوطه در مدیریت شعب سایر استان‌ها طبق شماره‌تلفن‌های مندرج در آگهی این مزایده تماس حاصل کنند.
بانک صادرات ایران در سال 1402 با برگزاری 61 مزایده در تهران و استان‌های مختلف کشور بیش از 110 رقبه ملک مازاد خود به ارزش 3 هزار و 414 میلیارد ریال را فروخته و تلاش برای فروش اموال مازاد و چابک‌سازی بانک با قدرت ادامه دارد.

نوشته های مرتبط