بازار پول

تسهیلات قرض‌الحسنه «آفتاب» بانک سینا

توفیق اقتصادی :متقاضیان دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه «آفتاب» بانک سینا می‌توانند تا سقف۳میلیارد ریال با کارمزد صفر درصد و بازپرداخت حداکثر ۴۸ ماهه تسهیلات دریافت کنند .
به گزارش پایگاه  خبری توفیق اقتصادی ، متقاضیان استفاده از تسهیلات قرض الحسنه طرح آفتاب بانک سینا  حداقل یک ماه  و حداکثر 12 ماه پس از افتتاح سپرده قرض الحسنه می توانند وام 300 میلیون تومانی را دریافت نمایند.
شرایط و مقررات وام گیرنده
برای دریافت وام قرض‌الحسنه بدون کارمزد آفتاب، متقاضیان باید یک حساب قرض‌الحسنه با حداقل موجودی 50 هزار تومان افتتاح کنند. سپرده گذاران می‌توانند بر اساس میانگین یک الی 12 ماهه این حساب درخواست وام ارایه کنند، مدت بازپرداخت این تسهیلات بین 6 تا 48 ماه متغیر است.  بر اساس مدت زمان ایجاد میانگین حساب و بازپرداخت، ضریب تسهیلات یعنی نسبت وام دریافتی به میانگین سپرده، تعیین می‌شود.
در طرح آفتاب بانک سینا ،وام گیرندگان پس از تشکیل پرونده و اعتبارسنجی در اولویت دریافت وام بر اساس میانگین سپرده قرار می گیرند .
افراد برای ضمانت علاوه بر اینکه باید دارای رتبه مناسبی در اعتبارسنجی بانک مرکزی باشند، به یک ضامن رسمی نیز نیاز دارند. از دیگر شرایط و مقررات طرح وام آفتاب این است که وام گیرنده به بانک بدهکار نبوده و چک برگشتی هم نداشته باشد.
امتیازات ویژه طرح 
در این طرح امکان سپرده گذار می‌تواند امتیاز دریافت وام را به پدر، مادر، همسر، فرزندان، خواهر و برادر خود با تکمیل فرم انتقال امتیاز واگذار کند .همچنین کارفرمایان حقیقی نیز می‌توانند امتیاز وام خود را با ارائه مدارک مربوط به سوابق بیمه‌ای که حداقل باید سه ماه باشد با تکمیل فرم انتقال امتیاز وام، به پرسنل زیرمجموعه منتقل کنند. ضریب تسهیلات این وام بسته به مدت سپرده گذاری از 1 تا 12 ماه و مدت زمان بازپرداخت 6 تا 48 ماه و از 13.1 تا 147.2 درصد متغیر است.

 

خبرهای مرتبط:

نوشته های مرتبط