صنعت بازرگانی

تخصیص فاز سه شهرک صنعتی قرچک به صنف پوشاک

توفیق اقتصادی: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: با تخصیص فاز سه شهرک صنعتی قرچک به صنف پوشاک، کیف و کفش این شهرستان می‌تواند به قطب این محصولات در کشور تبدیل شود.

به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: با تخصیص فاز سه شهرک صنعتی قرچک به صنف پوشاک، کیف و کفش این شهرستان می‌تواند به قطب این محصولات در کشور تبدیل شود.
محمد علیمهری شامگاه سه شنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان قرچک به بررسی مشکلات مطروحه پرداخت و دستورات لازم برای رفع آنها را صادر کرد.
فرماندار شهرستان قرچک نیز در این جلسه گفت: ماحصل جلسات گذشته این ستاد ۳۱ مصوبه در شهرستان بود که ۲۲ مصوبه اجرا شده است و ۹ مصوبه نیز در دست اقدام داریم.
علیرضا فاتحی‌نژاد افزود: تعیین تکلیف اسناد مالکیتی شهرک صنعتی، تسریع تکمیل پست برق ۶۳ کیلوولت شهرک صنعتی، احداث نیروگاه مقیاس کوچک با ظرفیت ۱۵ مگاوات، احداث تصفیه خانه شهرک صنعتی، تبدیل لکه های صنفی- صنعتی صالح آباد، ولی آباد،حسنک به شهرک صنعتی غیردولتی، تسهیل عبور و مرور تولیدکنندگان و صنعتگران به شهرک صنعتی، تأمین سوخت و تسهیل در دریافت تسهیلات از مهمترین مسائل و مشکلات شهرستان قرچک در حوزه تولید است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران به همراه فرماندار، سیجانی مدیرکل اداره صمت استان، صادقی مدیر شهرک‌های صنعتی استان و سایر مسئولین از ظرفیت های صنعتی قرچک بازدید کردند.
کارخانه چینی بهداشتی پارس‌سرام، پست برق ۶۳ کیلوولت شهرک صنعتی، عملیات عمرانی فاز ۲ شهرک صنعتی، کارخانه نساجی اروم ایاز و کارخانه نوین چرم مورد بازدید قرار گرفته و و مشکلات و مسائل آنها بررسی و پیگیری شد.
شهرستان قرچک با ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

نوشته های مرتبط