دسته بندی نشده بازار سرمایه

به دلیل نبود متقاضی، عرضه بلوک‌ استقلال و پرسپولیس کنسل شد

توفیق اقتصادی:فرابورس ایران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد به دلیل نبود متقاضی، عرضه بلوک‌ ۵۱ درصدی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در روز ۱۲ دیماه، انجام نمی‌شود.
به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی، در حالی که سازمان خصوصی‌سازی با انتشار آگهی اعلام کرده بود قصد دارد بلوک‌ ۵۱ درصدی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را در روز ۱۲ دیماه واگذار کند، فرابورس ایران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد به دلیل نبود متقاضی، این عرضه انجام نمی‌شود.
پیش‌تر سازمان خصوصی‌سازی اعلام بود تعداد ۵ میلیارد و ۳۶۲ میلیون و ۶۵۷هزار و ۶۵۰ سهم معادل ۵۱ درصد سهام شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس (سهامی عام) متعلق به وزارت ورزش و جوانان، را به‌صورت نقد و شرایطی در روز سه‌شنبه، ۱۲ دی‌ماه امسال از طریق بازار پایه فرابورس ایران به فروش می‌رساند.
قیمت پایه هر سهم این بلوک “پرسپولیس” برای این عرضه نیز معادل قیمت تابلوی فرابورس در روز عرضه (معادل قیمت پایانی روز قبل از عرضه) به‌اضافه ۱۱۰ درصد به‌شرط آنکه از ۳۹۴۶ ریال کمتر نباشد، تعیین شده بود.
همچنین قرار بود تعداد ۵ میلیارد و ۵۰۳ میلیون و ۴۸۶ هزار و ۵۰۰ سهم معادل ۵۱ درصد سهام شرکت فرهنگی ورزشی استقلال ایران(سهامی عام) متعلق به وزارت ورزش و جوانان، توسط سازمان خصوصی‌سازی به صورت نقد و شرایطی در روز سه‌شنبه، ۱۲ دیماه امسال از طریق بازار پایه فرابورس ایران به فروش برسد.
قیمت پایه هر سهم این بلوک “استقلال” هم برای این عرضه، معادل قیمت تابلو فرابورس در روزعرضه (معادل قیمت پایانی روز قبل از عرضه) به اضافه ۱۱۰ درصد بشرط آنکه از ۳۳۶۲ ریال کمتر نباشد، تعیین شده بود.

نوشته های مرتبط