بازار بیمه

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه آسماری

توفیق اقتصادی: مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بیمه آسماری برای بررسی و تصویب صورت های مالی منتهی به ۲۹/۱۲ / ۱۴۰۱، صبح امروز سه شنبه ۲۷ تیر ماه ۱۴۰۲ با حضور ۸۲٫۲۳ درصد صاحبان سهام در هتل ارم تهران برگزار شد.
 به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی، در این جلسه که با حضور نماینده بیمه مرکزی، بازرس قانونی و سایر اعضای مجمع برگزار شد، ابتدا خلاصه ای از گزارش هیئت‌مدیره درباره عملکرد سال ۱۴۰۱ توسط لطف اله نکوئی دستجردی، مدیرعامل شرکت قرائت شد.
همچنین گزارش بازرس قانونی در خصوص صورت های مالی سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ قرائت شد و به اطلاع حاضران رسید.
در ادامه، مجمع با توجه به گزارش های ارائه شده توسط هیئت مدیره و بازرس قانونی، صورت های مالی سال ۱۴۰۱ شرکت بیمه آسماری را مورد تایید و تصویب قرار داد.
با پیشنهاد هیات مدیره و تصویب سهامداران مقرر گردید مبلغ ۱۱۲۰۰۰ میلیون ریال مابین سهامداران به ازای هر سهم ۸۰ ریال تقسیم گردد، در ادامه و با اکثریت آرای حاضران در جلسه، آقای بهزاد ایثاری، آقای آیت کریمی و شرکت کمک رسان ایران به عنوان اعضای هیئت مدیره شرکت انتخاب شدند.
شایان ذکر است در پایان مجمع با رای سهامداران، روزنامه دنیای اقتصاد در سرزمین اصلی و روزنامه اقتصاد کیش در منطقه آزاد کیش برای درج اطلاعیه و آگهی های شرکت انتخاب شدند.

نوشته های مرتبط