بازار سرمایه

برترین غرفه های نمایشگاه صنعت مالی معرفی شدند: «تامین سرمایه تمدن» غرفه برتر فاینکس شد

توفیق اقتصادی:ستاد برگزاری نمایشگاه صنعت مالی غرفه شرکت تامین سرمایه تمدن را به عنوان غرفه برترفاینکس ۱۵ معرفی کرد .
 به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی ، مطابق بررسی های به عمل آمده توسط ستاد برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) ، غرفه های برتر نمایشگاه فاینکس 15 معرفی شدند .
در این میان غرفه شرکت تامین سرمایه تمدن به لحاظ معماری خلاقانه به عنوان یکی از 3غرفه برتر نمایشگاه صنعت مالی معرفی شد .
توسعه خدمات و محصولات در راستای تکمیل اکو سیستم تمدن
بنا براین گزارش ، در نمایشگاه فاینکس 15 ، سکوی تامین مالی جمعی «آی بی کراد»به عنوان پایدارترین سکو در حوزه تامین مالی خرد در بازار سرمایه کشور جشن 5هزار میلیارد ریال شدن تامین مالی از این بستررا با حضور مدیران ارشد بازار سرمایه برگزار کرد .
همچنین تامین سرمایه تمدن در راستای توسعه محصولات و خدمات  چهار محصول آی‌‌‌بی‌‌‌کلاب، آی‌‌‌بی‌‌‌آکادمی، آی‌‌‌بی‌‌‌تریدرآپشن و اپ آی‌‌‌بی‌‌‌شاپ را به بازار معرفی کرد.
«آی‌بی‌تریدر» نوعی سامانه جامع معاملاتی به شمار می رود که در حال حاضر معاملات آپشن نیز به امکانات این سامانه افزوده شده است.
در بستر «آی‌بی‌کلاب» مشتریان در گروه‌بندی‌‌‌ها و طبقات مختلف قرار گرفته و از امکانات مختلف شامل دریافت اعتبار مالی و کسب امتیازهای متنوع برخوردار می‌‌‌شوند.
«اپ آی‌‌‌بی‌‌‌شاپ» نرم‌افزاری است که قابلیت نصب روی نرم‌افزارهای IOSو اندروید را دارد که به‌منظور توسعه سرمایه‌گذاری و صندوق‌های سرمایه‌گذاری در اختیار مشتریان قرار گرفت.
همچنین تامین سرمایه تمدن نرم‌‌‌افزار جدید «آی‌بی‌آکادمی» را در جهت توسعه فرهنگ سواد مالی و عمل به مسوولیت اجتماعی در حوزه توسعه آموزش و اطلاع‌رسانی  به فعالان بازار سرمایه  معرفی کرد.

نوشته های مرتبط