بازار پول

با صعود ۱۱۵ پله‌ای بانک پاسارگاد در رتبه بندی 1000 بانک جهان

توفیق اقتصادی:بانک پاسارگاد در رتبه‌بندی هزار بانک برتر جهان در سال ۲۰۲۳ توسط نشریه بنکر، با ۱۱۵ پله صعود نسبت به سال قبل موفق به کسب جایگاه بی‌سابقه ۲۰۵ شد.
به گزارش پایگاه خبری توفیق اقتصادی، نشریه بنکر هر ساله در ماه جولای فهرست اسامی هزار بانک برتر جهان را بر اساس معیار سرمایه لایه یک (Tier-۱ Capital) منتشر می‌کند.
بانک پاسارگاد در رتبه‌بندی هزار بانک برتر جهان در سال ۲۰۲۳ که بر اساس گزارش‌های مالی سال۱۴۰۰ اعلام شده است، به‌عنوان تنها بانک ایرانی حاضر در فهرست مزبور با ۱۱۵ پله صعود نسبت به سال قبل، موفق به کسب جایگاه بی‌سابقه ۲۰۵ شد. رشد ۱۱۵ پله‌ای این بانک باعث شده است که نام بانک پاسارگاد در صدر فهرست بالاترین رشد سرمایه لایه یک (Highest Mover Bank) در سطح خاورمیانه بدرخشد و موفقیتی بی‌نظیر را برای کشور عزیزمان به ارمغان بیاورد.
گفتنی است کسب این موفقیت در ادامه افتخار آفرینی‌های بین‌المللی بانک پاسارگاد کسب شده و پیش از این نیز این بانک در رتبه‌بندی ۵۰۰ برند برتر بانکی جهان (TOP 500 Banking Brands) در سال ۲۰۲۳ موفق به کسب رتبه ۲۳۸ گردید و بالاتر از بسیاری از بانک‌های معتبر منطقه‌ای و جهانی قرار گرفته بود.

نوشته های مرتبط