بازار بیمه

با حضور مدیرعامل بیمه البرز ; جشن فروش صد میلیاردی شوکا در ساری برگزار شد

توفیق اقتصادی: جشن فروش صد میلیاردی شوکا در ساری با حضور مدیرعامل بیمه البرز و نمایندگان فروش این شرکت برگزار شد.
به گزارش پایگاه  خبری توفیق اقتصادی ، مدیرعامل در این آئین با اشاره تغییر رویکرد بیمه البرز به سمت ارائه محصولات جدید وفروش بیمه های خرد به ویژه بیمه های زندگی گفت: در سال جاری بیمه البرز بیش از 2700 میلیارد تومان بیمه زندگی شوکا بفروش رسانده که این میزان در مقایسه با آمار 93 میلیارد تومانی سال گذشته حکایت از عزم راسخ مدیریت و شبکه فروش بیمه البرز در توسعه بیمه های زندگی دارد و امروز بیمه البرز را میتوان راهبر صنعت بیمه در ارائه محصولات جدید و موفق دانست.
موسی رضائی عمده دلیل موفقیت بیمه البرز در فروش شوکا را آموزش و توانمند سازی مستمر شبکه فروش دانست و با تاکید بر استمرار آموزش در دیگر محصولات بیمه ای با کیفیت گفت: صداقت شرط اول فروش در بیمه البرز است و شبکه فروش بعنوان عامل اصلی موفقیت طرح شوکا، این مهم را سرلوحه کار خود قرارداده است.
وی همچنین عملکرد 9 ماهه ی سال جاری بیمه البرز را مثبت ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه با اتخاذ سیاست خروج پورتفوهای زیان ده از شرکت و مدیریت صحیح منابع، بیمه البرز توانست عناوین موثرترین و سود ده ترین شرکت را درصنعت بیمه به خود اختصاص دهد.
افزایش سهم بیمه های زندگی به 50 درصد و کاهش سهم بیمه های درمان تکمیلی به 14 درصد در شعبه ساری از دیگر مواردی بود که موسی رضایی به آن اشاره کرد و افزود: شعب بیمه البرز در راستای سیاست های هیات مدیره بخوبی گام برداشتند و شعبه ساری نیز بعنوان یکی از شعب موفق توانست فروش شوکا را در این منطقه به 100 میلیارد تومان برساند که این موفقیت چشمگیر قابل تحسین است.
مدیرعامل بیمه البرز از کارکنان و نمایندگان شعبه ساری، بهره برداری بیمه ای از ظرفیت های متعدد مازندران را با طراحی محصولات جدید متناسب با هرحوزه همچون بیمه اختصاصی شالی کاران خواستار شد.
 در ادامه این دیدار نعمت حسینی، رییس شعبه ساری هم با ارائه  گزارشی از عملکرد این شعبه و تحقق 100 درصدی برنامه سال 1402 گفت: شعبه ساری در 9 ماه سال جاری در رشته بیمه های زندگی 111 میلیارد تومان و در رشته های دیگر 117 میلیارد تومان پورتفوی جذب شرکت کرده است.
در پایان این دیدار، محمد احمدیان، نقی طاهر، محمد بهمنی و لیلا گودرزی چهار نماینده بیمه البرز و همچنین کارگزاری چتر آرامش بیمه گران بعنوان برترین های فروش شوکا در ساری مورد تقدیر قرار گرفتند.
 شایان ذکر است محمد احمدیان علاوه بر کسب عنوان برتر در فروش شوکا توانسته است رتبه نخست فروش بیمه های حوادث انفرادی در کشور را هم به خود اختصاص دهد.

نوشته های مرتبط