بازار پول زوم

بانک مرکزی خواب است،سداد ارور میدهد; مرکز مبادله پول های مردم را پس نمی دهد!!

توفیق اقتصادی: بعد از گذشته ۴۸ساعت از نتایج دومین حراج سکه طلا مرکز مبادله ایران وجوه واریز شده به کیف پول متقاضیان خرید سکه همچنان مسدود بوده و سامانه مرکز مبادله اجازه برگشت پول به حساب مردم را نمی دهد .
به گزارش پایگاه  خبری توفیق اقتصادی، طبق اعلام مرکز مبادله ایران افرادی که موفق به خرید ربع سکه طلا از مرکز نشده اند بعد از پایان حراج با رفع مبلغ مسدوده شده  امکان استرداد وجوه به حساب معرفی شده را خواهند داشت ولی با گذشت 48ساعت از پایان حراج این امکان مسیر نشده و وجوه مردم همچنان مسدود و غیر قابل انتقال می باشد.
پیگیری ها خبرنکار ما نشان می دهد ٔ سامانه مرکز میادله در انتقال وجوه مردم ایراد در درگاه سداد را نشان میدهد .
درحالی فردا سومین جلسه حراج ربع سکه در مرکز مبادله انجام خواهد شد که هنوز پول برخی از متقاضیان خرید ربع سکه در حراج دوم به حساب‌شان بازنگشته است. این موضوع موجب انتقاد متقاضیان خرید ربع سکه های حراجی شده است.
از نکات قابل توجه در مرکز مبادله ایران معرفی شماره تماس 2706-021 جهت پاسخگویی به سولات مردم است که از روز 5شنبه و امروز حمعه 18بهمن تعطیل بود کسی پاسخگوی مردم نمی باشد .
دومین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران برگزار و از مجموع ۷۲ هزار و ۵۹۶ سکه ثبت سفارش شده، ۱۰ هزار و ۵ قطعه ربع سکه با میانگین قیمت ۱۲ میلیون و ۵۸۸ هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد.

 

 

نوشته های مرتبط